Wiadomości z Katowic

DLA NASZYCH OCZU - Warsztaty ekologiczne dla dzieci

  • Dodano: 2015-07-07 07:45, aktualizacja: 2017-06-22 10:44

DLA NASZYCH OCZU Warsztaty ekologiczne dla dzieci / VOL II. 3-7 VIII 2015 / Pokój Sztuki Dziecka / 11:00

Prowadzenie: Katarzyna Kepska (Osrodek Działan Ekologicznych „Zródła”) oraz Małgorzata Zydek (architekt krajobrazu, Zakład Zieleni Miejskiej w Katowicach).

Wstep wolny! Ilosc miejsc ograniczona, obowiazuje kolejnosc zgłoszen: bow@ck.art.pl, 32 609 03 31/32.
Honorowy Patronat Prezydenta Miasta Katowice Marcina Krupy

DLA NASZYCH OCZU to warsztaty proekologicznego podejscia do zycia i swiata dedykowane dzieciom w wieku 6-12 lat oraz akcja artystyczna na placu zabaw w Katowicach-Szopienicach podczas której zostana zaprojektowane i wykonane przez dzieci roslinne rabaty.

MIASTO – PRZESTRZEN DLA SZTUKI
Realizowany od 2012 roku projekt stanowi przyczynek do dyskusji i dialogu pomiedzy mieszkancami, organizatorami projektu oraz przedstawicielami władz miejskich na temat kierunku projektowania przestrzeni miejskiej z uwzglednieniem procesów twórczych zachodzacych w obszarze miasta.

Realizowany w ramach projektu KATOWICKI SZLAK SZTUKI jest z jednej strony miejscem integrujacym lokalna społecznosc (to przestrzen idealna dla nieformalnych spotkan grup znajomych; realizacji społecznych i artystycznych akcji), a z drugiej strony pełni funkcje stałej wystawy sztuki współczesnej prezentowanej „pod gołym niebem” oraz dostepnej dla widzów przez 24 godziny na dobe.

W przyszłosci Katowicki Szlak Sztuki ma stanowic istotny element turystyki kulturowej woj. slaskiego. Dofinansowano ze srodków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu  Kultura-Interwencje 2015

Patronat medialny:
Organizatorzy: Współorganizatorzy: Partner:

DLA NASZYCH OCZU - Warsztaty ekologiczne dla dzieci

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.