Katowice - portal miejski mojeKatowice.pl

Wiadomości z Katowic

Dzielnicowy na spotkaniu z działkowcami

  • Dodano: 2017-09-11 09:30

Dzielnicowy z Komisariatu Policji V w Katowicach st.asp. Adam Rogala wziął udział w spotkaniu zarządu Rodzinnych Ogrodów Działkowych im. Staszica w Katowicach.

Podczas wizyty dzielnicowy przekazał informację m.in. o tym jak nie stać się ofiarą oszustw oraz jak zabezpieczyć mienie przed złodziejami.

Dzielnicowy z Komisariatu Policji V w Katowicach st.asp. Adam Rogala wziął udział w spotkaniu zarządu Rodzinnych Ogrodów Działkowych im. Staszica w Katowicach. Podczas spotkania dzielnicowy przekazał informacje na temat prowadzonych działań planu priorytetowego dla rejonu 59 dot. zdarzeń z udziałem osób starszych, które stają się ofiarami oszustw na tzw. pracownika CBŚ, prokuratora czy wnuczka. Dzielnicowy przekazał działkowcom informacje o sposobie zachowania się w przypadku telefonu od nieznajomej osoby a także przekazał materiały reklamowe -plakaty w celu wywieszenia w gablotach ogrodu. W dalszej części spotkania st. asp. Adam Rogala przekazał informacje na temat sposobu zabezpieczania mienia, w tym o nie pozostawianiu mienia bez nadzoru oraz odpowiedniego zabezpieczenia oraz przypomniał o zagrożeniach w okresie jesienno – zimowym na terenie ogrodów.

Najnowsze informacje z Katowic w Twojej skrzynce e-mail

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Dodaj komentarz

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.