Katowice - portal miejski mojeKatowice.pl

Wiadomości z Katowic

[FOTO] PupiLove Katowice: Targi dla zwierząt w BWA!

  • Dodano: 2019-02-03 23:15

Tłumy na katowickiej edycji targów dla psów PupiLove. Wydarzenie skierowane do właścicieli oraz miłośników psów i kotów gościło w niedzielne popołudnie w Galerii BWA.

Akcesoria dla psów i kotów, jedzenie dla najbardziej wymagających czworonogów, pokazy groomingu. W pierwszą niedzielę lutego Galeria Sztuki Współczesnej BWA ugościła prawdziwe tłumy kochających swoich futrzastych przyjaciół katowiczan (i nie tylko). Na targach PupiLove można było spotkać się bezpośrednio z wieloma małymi producentami akcesoriów i produktów dla zwierząt, którzy przyjechali do Katowic z różnych części Polski.

Są to wyroby niszowe, często ręcznie wytwarzane, najwyższej jakości, których nie znajdziecie w zwykłych sklepach. Dodatkowym atutem jest to, że każdą rzecz można obejrzeć, dotknąć, przymierzyć i kupić, a wystawcy chętnie służą radą i pomocą w doborze produktów najodpowiedniejszych dla pupili – mówił organizator targów dla zwierząt, Arkadiusz Raban.

Było z czego wybierać! Kolorowe i unikatowe smycze, szelki i obroże, maty samochodowe i posłania w interesujące wzory, kocyki, ubranka, bandanki i zabawki, żywność funkcjonalna i premium, suplementy, smakołyki, kosmetyki, a także wiele innych produktów dla psów, kotów i ich właścicieli można było przetestować i nabyć w murach Galerii Sztuki Współczesnej BWA.

Wstęp dla zwiedzających był wolny, a w murach BWA duzi i mali, ci z ogonem i ci bez ogona bawili się świetnie! Zachęcamy do obejrzenia naszych zdjęć – być może odnajdziecie tam swoich czworonożnych przyjaciół!

Galeria zdjęć

następne zdjęcia »

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.