Wiadomości z Katowic

Parlamentarzyści i radni Sejmiku na tradycyjnym spotkaniu opłatkowym

  • Dodano: 2018-12-21 09:15

Parlamentarzyści i radni Sejmiku spotkali się z władzami regionu na tradycyjnym spotkaniu opłatkowym

Spotkanie odbyło się w Sali Marmurowej Gmachu Sejmu Śląskiego w Katowicach z inicjatywy przedstawicieli władz regionu – marszałka Jakuba Chełstowskiego, wojewody Jarosława Wieczorka i przewodniczącego Sejmiku Jana Kawuloka.

Okres świąteczny to wyjątkowy czas, w którym wygasają wszystkie spory. Zachęcam wszystkich do współpracy, bo województwo śląskie jest wyjątkowe, a przed nami w najbliższym czasie dużo wyzwań i dla jego dobra warto mówić wspólnym głosem – podkreślał marszałek Jakub Chełstowski i złożył zebranym świąteczne życzenia w imieniu Zarządu Województwa Śląskiego.

Zaproszenie władz regionu przyjęli parlamentarzyści i radni wojewódzcy.

Chciałbym podziękować za ten rok pracy, współpracowaliśmy dla dobra województwa i jego mieszkańców. Dziękuję za państwa oddanie, energię i determinację w trosce o nasze małe ojczyzny, a także realizację programów rządowych i samorządowych. Naszym zadaniem jest roztropne zarządzanie dobrem wspólnym i wierzę, że kolejny rok będzie jeszcze lepszy, niż ten obecny – dodał wojewoda Jarosław Wieczorek.

Opłatkowe spotkanie było okazją do wymiany doświadczeń, podsumowań i tradycyjnych, świątecznych życzeń oraz połamania się opłatkiem. W imieniu metropolity katowickiego abp Wiktora Skworca podziękowania za owocną współpracę złożył zebranym proboszcz parafii katedralnej Chrystusa Króla w Katowicach ks. dr Łukasz Gaweł.

Google NewsSubskrybuj mojeKatowice.pl z Google News

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również