Wiadomości z Katowic

Policjanci z drogówki uratowali życie...

  • Dodano: 2018-07-24 10:00

Policjanci z wydziału ruchu drogowego katowickiej komendy miejskiej uratowali niedoszłego samobójcę. To była błyskawiczna akcja, w trakcie której mundurowi, po otwarciu kłódki przez ochroniarza do pomieszczenia gospodarczego, odcięli pasek na którym wisiał mężczyzna.

38-latek nie dawał oznak życia. Po około 15 minutach ciągłej i wyczerpującej reanimacji stróże prawa przekazali mężczyznę pod opiekę lekarzy, którym udało się przywrócić czynności życiowe. Na szczęście pomoc przyszła w porę i nie doszło do tragedii.

Z informacji przekazanej oficerowi dyżurnemu wynikało, że nn mężczyzna przez szczelinę wszedł do zamkniętego pomieszczenia gospodarczego i nie chciał z niego wyjść. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci z wydziału ruchu drogowego, którzy pełnili służbę w rejonie Komisariatu Policji I w Katowicach. Gdy ochroniarz otworzył drzwi do pomieszczenia, policjanci zauważyli mężczyznę wiszącego na pasku od spodni. Mundurowi bez zbędnej zwłoki odcięli pasek na którym wisiał mężczyzna. 38-latek nie dawał oznak życia. Po około 15 minutach ciągłej i wyczerpującej reanimacji stróże prawa przekazali mężczyznę pod opiekę lekarzy, którym udało się przywrócić czynności życiowe. Niedoszły samobójca nadal pozostaje pod opieką specjalistycznych lekarzy.

Dzięki szybkiej, zdecydowanej i profesjonalnej reakcji policjantów pomoc nadeszła na czas...

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również