Katowice - portal miejski mojeKatowice.pl

Wiadomości z Katowic

Spotkanie z okazji Dnia Edukacji Narodowej

  • Dodano: 2018-10-12 08:30, aktualizacja: 2018-10-12 08:43

Przedstawiciele władz samorządowych regionu spotkali się z nauczycielami z okazji Dnia Edukacji Narodowej w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Katowicach

W uroczystości uczestniczyli marszałek Wojciech Saługa oraz przewodniczący Sejmiku Województwa Śląskiego Stanisław Gmitruk.

Spotykamy się w przeddzień waszego święta. Z tej okazji chciałbym podziękować za trud, który każdego dnia wkładacie w pracę. Edukacja decyduje o tym, jak wyglądają nasze miasta, regiony i kraj, i mimo różnych zawirowań związanych ze zmianami w oświacie, chciałbym wam podziękować i życzyć stabilizacji zawodowej i niesłabnącej pasji w tym, co robicie – zwrócił się do nauczycieli marszałek Wojciech Saługa.

W trakcie spotkania nauczycielom szkół i placówek, dla których organem prowadzącym jest Województwo Śląskie, wręczono Nagrody Marszałka Województwa Śląskiego. Wyróżniono w ten sposób trzydziestu pracowników oświaty z całego regionu.

„W imieniu Sejmiku Województwa Śląskiego gratuluję państwu nagród i wyróżnień. Życzę wszystkim nauczycielom poprawy warunków związanych z infrastrukturą, ale i z wynagrodzeniami. Najważniejsza jest satysfakcja z pracy, z wykonywania zawodu, który powinien być pasją, a jednocześnie misją. Najwięcej szczęścia w życiu przynosi właśnie satysfakcja z tego, co się robi” – mówił przewodniczący Sejmiku Stanisław Gmitruk.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.