Katowice - portal miejski mojeKatowice.pl

Wiadomości z Katowic

Status związku: to skomplikowane. O PR i Dziennikarstwie słów kilka

  • Dodano: 2015-03-31 09:30
TYTUŁ: Status związku: to skomplikowane. O PR i Dziennikarstwie słów kilka
DATA: 16-17 kwiecień 2015
MIEJSCE : Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
 
Public Relations i Dziennikarstwo są w skomplikowanym związku
 
Interesujesz się branżą medialną, ale nie wiesz, jak osiągnąć w niej sukces? Zastanawiasz się którą drogę wybrać – dziennikarstwo czy PR? Zadajesz sobie pytanie: czy dziennikarze i PR-owcy rzeczywiście tworzą skomplikowany związek?
 
To wydarzenie jest właśnie dla Ciebie.
Już 16 i 17 kwietnia br. na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach odbędzie się kolejna edycja Konferencji pt. „Status związku: to skomplikowane. O PR i Dziennikarstwie słów kilka”.
 
Głównym celem Konferencji będzie odpowiedzenie na nurtuje pytania studentów. Między innymi: Jak osiągnąć sukces w PR, bądź dziennikarstwie i spełniać się zawodowo? Który z tych zawodów jest bardziej opłacalny? Jak stać się kompetentnym przedstawicielem branży medialnej? Czy PR-owcy i dziennikarze się lubią? A także, czy na Śląsku jest możliwa kariera w branży medialnej?
Na te i wiele innych pytań studentów podczas Konferencji odpowiedzą przedstawiciele branży Public Relations i dziennikarstwa. 
 
Wydarzenie dotyczące tematyki Public Relations to cykliczna impreza organizowana przez SOPR PRogress. Podczas tegorocznej edycji Organizatorki obrały jeden, najważniejszy cel - uświadomić wszystkich studentów zainteresowanych tematyką mediów, w jakie działania powinni się angażować by odnieść sukces. 
Pierwszy dzień konferencji odbędzie się pod hasłem „Lifestyle”. Omówione zostaną tematy związane z modą,  gastronomią oraz kulturą. Drugi dzień natomiast będzie dotyczył tematów społeczno-ekonomicznych tj: praca na Śląsku, medycyna i biznes. 
Prelegenci, którzy wystąpią podczas wydarzenia to m.in.: Marek Nowicki – redaktor „Faktów” TVN; Karolina Liberka – zastępca Redaktora Naczelnego magazynu „Marketing w praktyce”; Iza Święs - właścicielka marki odzieżowej Furelle; Ilona Kanclerz – projektantka, pomysłodawczyni projektu „Modny Śląsk” oraz Magdalena Gościniak – rzecznik prasowy Instytucji Filmowej SILESIA FILM. 
 
 
Zaproszeni specjaliści opowiedzą nam o swoim doświadczeniu, podpowiedzą jak obrać ścieżkę swojej kariery oraz jak przetrwać w bardzo trudnym świecie mediów. 
 
 
Wydarzenie jest bezpłatne. Wstęp jest wolny. 
 
 
Zapraszamy także do śledzenia wszystkich najnowszych informacji dot. Konferencji na Facebook’u:
 Patronem medialnym wydarzenia jest portal mojeKatowice.pl.
Patronat portalu mojeKatowice.pl

Status związku: to skomplikowane. O PR i Dziennikarstwie słów kilka

Najnowsze informacje z Katowic w Twojej skrzynce e-mail

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Dodaj komentarz

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.