Katowice - portal miejski mojeKatowice.pl

Wiadomości z Katowic

Zabezpieczyli 6 nielegalnych automatów do gier hazardowych

  • Dodano: 2017-12-07 08:15, aktualizacja: 2017-12-06 09:34

Policjanci z Katowic zwalczający przestępczość gospodarczą wspólnie z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej, zabezpieczyli automaty do nielegalnych gier hazardowych.

Przeprowadzona akcja zakończyła się przejęciem łącznie 6 nielegalnych maszyn. Za naruszenie przepisów ustawy karno - skarbowej grozi wysoka grzywna, a nawet 3 lata więzienia.


Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Katowicach uzyskali informację, że w jednym z lokali przy ulicy  Mickiewicza mogą znajdować się automaty do nielegalnych gier hazardowych. Wspólnie z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej przeprowadzili wkroczyli do   wkroczyli do lokalu, gdzie podejrzewano, że znajdują się nielegalne maszyny. W związku z podejrzeniem naruszenia przepisów o grach losowych, mundurowi zabezpieczyli 6 urządzeń, na których były urządzane nielegalne gry hazardowe wbrew obowiązującym przepisom. Zabezpieczone automaty trafiły do magazynów śląskiej służby celno-skarbowej. Teraz śledczy ustalają, jakie straty poniósł Skarb Państwa w związku z nielegalną działalnością salonu gier. Za przestępstwo prowadzenia gry losowej bez wymaganego zezwolenia lub koncesji grozi wysoka grzywna lub kara do 3 lat więzienia.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.