Prezentujemy harmonogram wyłączeń prądu w Katowicach w miesiącu wrześniu. Sprawdźcie na jakich ulicach w konkretnych dniach i godzinach zabraknie prądu.
Koncern Tauron zdecydował się na przeprowadzenie konserwacji sieci energetycznej. Z tego powodu na kilku ulicach w Katowicach zabraknie energii elektrycznej. Prądu nie będzie na następujących ulicach:
2018-09-29 (sobota)
08:00-14:00
- Barbary, 21, 21A, 25, ul. Hercena 25, 25A, Aleja Górnośląska - ogródki działkowe, stadnina konii.
2018-09-28 (piątek)
07:00-15:00
- Styczniowa, 17, 17A, 19, 19B.
08:00-13:00
- Piaskowa, 4, Staszica 3, Hałubki 2, 1 Maja 88, od 88 do 106, Racławicka 3, Żółkiewskiego 1, 3, 2, Warsztat samochodowy , serwis opon .
08:00-13:00
- Bohaterów Monte Cassino, nr 1, 3, 5.
2018-09-27 (czwartek)
07:00-15:00
- Styczniowa, 13, 15.
08:30-14:00
- Sołtysia 12 do 60, 17 do 67a.
2018-09-26 (środa)
07:00-15:00
- Styczniowa, 36 i 40.
2018-09-25 (wtorek)
07:00-15:00
- Styczniowa, 32, 34, 34A, 32A, 30A, 28B, 26A.
08:00-13:00
- Słoneczna, nr od 2 do 14, od 1 do 13, ul. przyjemna od 2 do 10, ul. Szczęśliwa 1, 9, 11, ul. Jasna 18, ul. Dobrodzieńska 12.
08:00-14:00
- Tadeusza Kościuszki, nr od 145 do 153, ul. Dworska od 1 do 7, ul. Środkowa 5, ul. brynowska od 48 do 54.
2018-09-24 (poniedziałek)
07:00-15:00
- Styczniowa, 28, 30.
08:00-10:00
- Dębowa, nr od 27 do 65, nr od 50 do 66, nr 32, ul. Źródlana nr od 1 do 11 oraz od 2 do 12, ul. Szpitalna nr od 1 do 5 oraz od nr 4 do nr 10, ul. Wiejska nr od 1 do 5 oraz od nr 2 do 4.
08:00-13:00
- Sandomierska, nr od 17 do 25 , od 12 do 14, Cmentarz, Podhalańska nr 6, 8, 10.
08:00-13:00
- Sandomierska, nr od 5 do 21 oraz od 6 do 8, ul. Wrocławska nr 11 , Karpacka 1, ul. Słowiańska Centrum medyczne - zasilanie nr 1.
2018-09-22 (sobota)
08:00-16:00
Łabędzia, Łabędzia 14A Centrum kosmetyczne, Kościuszki 132 do 132C, Kościuszki 134 do 134C, Kościuszki 138 Zakład Zielenie Miejskiej.
2018-09-21 (piątek)
08:00-15:00
Wrocławska, nr 5, 7, 11, 32, 42, 46, Przychodnia, ul. Morawska 10, ul. Nowatorska nr parzyste od 2 do 22, nr nieparzyste od 1 do 31.
08:00-16:00
Łabędzia, Łabędzia 14A Centrum kosmetyczne, Kościuszki 132 do 132C, Kościuszki 134 do 134C, Kościuszki 138 Zakład Zielenie Miejskiej.
2018-09-20 (czwartek)
07:00-15:00
Styczniowa, 24, 26.
08:00-15:00
Jana Chęcińskiego, 1,5 Filaka, 10a do 10c.
2018-09-19 (środa)
07:00-15:00
Dobra, 9, 10, 6, 4, Widok 10, 10A, 8A.
07:00-15:00
Styczniowa, 17 J, 17 K.
08:00-14:00
Heleny Modrzejewskiej, nr 2 A B C D, 3 A B C D, 4 A, 5 A B.
08:00-15:00
gen. Józefa Hallera, nr 5, ul. Obrońców Westerplatte nr nieparzyste od 77 do 59 oraz nr parzyste od 88 do 94.
2018-09-18 (wtorek)
07:00-15:00
Renaty Zwoźniakowej, 7, 5, Makuli 1 do 14.
08:00-13:00
Połomińska, nr parzyste od 18 do nr 32, nr nieparzyste od 9 do 33, Weterynaria , ul. Kluzika nr nieparzyste od 25 do 31, ul. Kępowa - nowe osiedle za sklepem Biedronka.
08:00-13:00
Wincentego Pola, nr 25, 27, 29, 32, 35, ul. Gallusa nr 14 ABCD, 16 ABCD, 18 ABCD, ul. Bugli nr 2, 3.
2018-09-17 (poniedziałek)
08:00-13:00
Milowicka, parzyste i nieparzyste od 1 do 8.
2018-09-14 (piątek)
07:00-15:00
Styczniowa, 8, 5, 7.
08:00-17:00
Porcelanowa, nr 5 - stacja paliw, nr 8, 10, działki nr 23/6, 1/21, 1/37, Murckowska nr 9, 22, Cmentarz Komunalny.
08:00-15:00
Dobra, nr 3, 7, 9, ul. Jasna nr 11, 15.
08:30-14:00
Nagietek; Karasiowa 44 do 56a; Kaskady 23 do 57, 24 do 98; Piwonii 1 do 30.
2018-09-13 (czwartek)
08:30-14:00
Malwy 67,71; Michałowskiego 53 do 75, 64 do 74; Mieczyków 23 do 100, 23 do 89; Malczewskiego 18 do 72, 25 do 77; Strzelnica 23 do 55 , 22 do 60; Marzanny 63 do 89; Kwiatów Polskich 4; Złocieni 15-26; Begonii; Stokrotek 23; Armii Krajowej 432F , 432D.
2018-09-12 (środa)
07:00-15:00
Styczniowa, 2, 8, Siwka cała.
2018-09-11 (wtorek)
06:00-09:00
Lazara; Cyklamenów;Uniczowska 13 do 49, 18 do 58; Michałowskiego 2,4; Trojoka 22; Kaskady 8; Piekarnia.
08:00-12:00
Leopolda Markiefki, nr 87.
08:00-15:00
Kijowska, działka nr 20/1, 20/2, przy stacji.
2018-09-10 (poniedziałek)
07:00-15:00
Styczniowa, Styczniowa 16, 14, 12, 10, 8, 5 do 11B.
08:00-12:00
Norblina 40 do 84,35 do 89 ;Malwy 30 do 58, 37 do 49; Storczyków 14 do 34, 11 do 15; Michałowskiego 17 do 47, 22 do 58.
08:00-12:00
Leopolda Markiefki, nr 87, 89, kaplica, Leopolda nr 1, 3.
08:30-14:00
Leszczy, nowe bydynki za nr 32 i 32a.
Najnowsze informacje ze Śląska możesz czytać na portalu Silesia.info.pl.