Katowice - portal miejski mojeKatowice.pl

Wiadomości z Katowic

Zabraknie prądu. Sprawdź gdzie! [27.05 - 31.05]

  • Dodano: 2019-05-27 08:15, aktualizacja: 2019-05-27 09:32

Prezentujemy harmonogram wyłączeń prądu w Katowicach w maju. Sprawdźcie na jakich ulicach w konkretnych dniach i godzinach zabraknie prądu. 

Koncern Tauron zdecydował się na przeprowadzenie konserwacji sieci energetycznej. Z tego powodu na kilku ulicach w Katowicach zabraknie energii elektrycznej. Prądu nie będzie na następujących ulicach:

2019-05-31 (piątek)

07:30-14:00

  • Stawowa, nr 2, 4, 5 w podwórzu, 6, 11, 13, Chopina nr 1, 2, 4, 6, 8, Mickiewicza nr 18, 20, 22, 3-go Maja nr 15.

08:00-15:00

  • Jana Fojcika, 32 do 40.

08:00-16:00

  • Żurawia, nr 38,40.

2019-05-30 (czwartek)

07:00-10:00

  • ks. bpa Herberta Bednorza, od 2 do 6 nr parzyste.

07:30-11:00

  • Bytkowska, nr 105, stacja paliw, sygnalizacja świetlna, Euromarket śląski.

08:00-16:00

  • Bocianów, 32, 34, 36.

08:00-12:00

  • Sportowa, nr 15, 30, 30a, b, c, 32, 32a, b, c, wymienniki, Studzienna nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, Dębowa nr 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 45, garaże.

09:00-12:00

  • Techników, nr 5, 7, 15, Le Ronda od 49 do 63 nr nieparzyste.

10:00-14:00

  • Bytkowska, nr 64, 67, 68, 68a, b, c, d, 70, 82, garaże, sygnalizacja świetlna, Bytomska nr 21, 23, 25, 26, 27, 28, 31.

11:00-14:00

  • Adama, nr 14, 16, 20, 22, 24, 26, 28, 38, 40, wymienniki.

2019-05-29 (środa)

07:30-11:00

  • Ignacego Daszyńskiego, nr 12, 12a, b, c, d, e, f, 15, 17, garaże, działka 4/57, Patalonga nr 1, 1a, 3, 3a, b, c, d, Alfreda nr 39.

10:00-14:00

  • Stanisława Rożanowicza, nr 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 21, 23, garaże, Daszyńskiego nr 19, 21, 37, 37a, 39, 39a, 41, 14a.

2019-05-28 (wtorek)

07:30-14:00

  • Władysława Orkana, nr 17, 17a, b, c, 19, 19a, b, c, 21, 21a, b, c, Nasypowa nr 53 57, 59, 65.

08:00-15:00

  • Niezapominajek, 29, 33, place budowy.

2019-05-27 (poniedziałek)

09:00-14:00

  • Wojciecha Korfantego, nr 160.

2019-05-24 (piątek)

07:30-11:00

  • Wojciecha Korfantego, od 114 do 128, 134, 136 nr parzyste, oraz nr 117, 117a, 121, 123, 125, 131.

08:00-16:00

  • Rafała Pomorskiego, 39CDEF, 43 do 49, 53 do 63.

08:00-12:00

  • Zamkowa, nr 2, 2a, Plac Wyzwolenia nr 21.

08:00-16:00

  • Rafała Pomorskiego, 39CDEF, 43 do 49, 53 do 63.

10:00-14:00

  • Wojciecha Korfantego, nr 121, 125a, 127, 133, 135, 146, 148, sygnalizacja świetlna, Konduktorska nr 22, 24, garaże, Owocowa nr 5, 7, 9, 19.

2019-05-23 (czwartek)

07:00-10:00

  • Michała Grażyńskiego, nr 49, 53, 59, 59a, 61, 66, 68, 70, 72, 74, stadion MOSiR, Sokolska nr 66, Misjonarzy Oblatów nr 31, 31a, b, c, d, Okrzei od 1 do 15 nr nieparzyste.

07:30-11:00

  • Rynek, nr 10 zasilanie nr 1.

08:00-12:00

  • Karola Marcinkowskiego, nr 2, 2a, b, c, 4, 4a, b, c, 6, 6a, b, c, 13, 13a, 17, 1 - go Maja nr 123, 129a, 131, 131a, Szeroka nr 27, 29, 48, Burowiecka od 26 do 36 nr parzyste, parking samochodowy.

08:30-14:00

  • Armii Krajowej od 300 do 310.

10:00-14:00

  • Rynek, nr 10 zasilanie nr 2.

2019-05-22 (środa)

07:00-15:00

  • Przyjazna, Gościnna 5, 5A, 5B, 5C, 5D, 5E, 6, Apteka, 2 Ośrodek Opiekuńczy.

08:30-14:00

  • Armii Krajowej od 287 do 291; Szarych Szeregów od 2A do 2 N.

10:00-14:00

  • Staromiejska, nr 10, 11, 12, 13, 13a, 14, 15, 17, 19, 21, Mielęckiego nr 8, Dworcowa nr 1, 3, kiosk, Estrada, Dyrekcyjna nr 5.

2019-05-21 (wtorek)

07:30-11:00

  • Adama Mickiewicza, nr 3, 7, 9.

08:00-16:00

  • Ludomira Różyckiego, od 19 do 31 i 35 nr nieparzyste oraz od 28 do 50 nr parzyste, Fitelberga nr 24, 24a, Brynowska nr 10, ogródki działkowe.

09:00-12:00

  • 11 Listopada, nr 9, 11, 16.

10:00-14:00

  • Podgórna, nr 1, 2, 3, 4, 5, Wojewódzka nr 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, kiosk, Sienkiewicza nr 2, 4, Lompy nr 2, 4, 6, 8.

11:00-14:00

  • Feliksa Bocheńskiego, od 77 do 99b nr nieparzyste.

2019-05-20, 2019-05-21 (poniedziałek, wtorek)

08:00-18:00

  • Sielawy; Jesiotra; Jargonia; Kamieńska od 45 do 45e, od 42 do 50; Pstrągowa 4; Łososiowa 6, 7, 7a, 11, 22, 22a; Sandacza od 21 do 61, od 44 do 44e, od 8 do 64, 79, 79a; Węgorzy; Leszczy; Grota Roweckiego od 34 do 56.

2019-05-20 (poniedziałek)

07:30-11:00

  • Podgórna, nr 4, 7, Wojewódzka nr 19, 26, 26a, 28, 30, oświetlenie tunelu.

10:00-14:00

  • Juliusza Słowackiego, nr 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 27, Mickiewicza nr 11 (oświetlenie), 13, 15, Chopina nr 5, 7, 9, 11, 12, 14, 16, Opolska nr 2.

2019-05-17 (piątek)

08:00-17:00

  • Wojciecha Korfantego, Superjednostka garaże strona prawa i lewa.

2019-05-16 (czwartek)

08:00-16:00

  • Stefana Stoińskiego, od 2 do 12 nr parzyste, i od 3 do 25 nr nieparzyste, kiosk, Kłodnicka nr 67, Rzeszótki od 1 do 13 nr nieparzyste.

2019-05-15 (środa)

08:00-15:00

  • Mysłowicka, przepompownia ścieków.

08:00-14:00

  • Dytrycha, od 3 do 21 nr nieparzyste i od 8 do 14 nr parzyste.

2019-05-14 (wtorek)

14:00-16:00

  • Stary Panewnik - ogródki działkowe.

2019-05-13 (poniedziałek)

07:30-14:00

  • Adama Mickiewicza, nr 5 PZU, Aleja Korfantego pawilon, kiosk, przepompownia.

08:00-16:00

  • Zamkowa, od 32 do 50a nr parzyste, kiosk.

08:00-16:00

  • Bielika, ul. Sowia 19 do 25, ul. Tunelowa 26 do 26F.

2019-05-10 (piątek)

07:30-11:00

  • Władysława Broniewskiego, nr 1, 1a, b, 3, Sokolska nr 61, 63, 63a, 65, 66, 76, Plac Grunwaldzki nr 8, 10, 12, garaże.

10:00-14:00

  • Grunwaldzki, nr 8, 10.

2019-05-09 (czwartek)

07:30-11:00

  • Modelarska, nr 7, 8, 10.

10:00-14:00

  • Wojciecha Korfantego, nr 34, 36, 38, 40, 42, 44, 44a, b, 46, 48, Grażyńskiego - pawilony.

2019-05-08 (środa)

07:30-11:00

  • Juliana Ordona, nr 22a, kiosk, Korfantego nr 51, 53, sygnalizacja świetlna skrzyżowanie Olimpijska - Korfantego.

08:00-11:00

  • Krakowska, nr 199, 201, 203, 205, 207, 208, 208a, 209, 210, 210a, 211, Stawiska nr 1.

10:00-14:00

  • Bolesława Czerwińskiego, nr 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, kiosk, Korfantego nr 56, Morcinka nr 1, 3, 3a.

2019-05-07 (wtorek)

07:30-14:00

  • Johna Baildona, nr 10, 12, 14, 16, 22, 22a, b, c, d, e, 24, 24a, b, c, d, e.

08:00-16:00

  • Tadeusza Kościuszki, nr 251, 253, 255a.

2019-05-06 (poniedziałek)

07:30-11:00

  • ks. Piotra Ściegiennego, nr 23, 27, 58, Jasna, nr 17, 18, 19, 20, 21, 22, 26, garaże, Błękitna nr 2, 4, 6, 6a, 8, 8a, 10, 10a, 12, ogródki działkowe, Cicha nr 19, 20, 21, 21a, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, Dobra nr 2, 4, 6, 8, 10, 11b, 13, 15, 17, 19, Widok nr 4, 6, 8, 8a, 10, 10a.

08:00-11:00

  • Krakowska, nr 199, 201, 203, 205, 207, 208, 208a, 209, 210, 210a, 211, Stawiska nr 1.

08:00-16:00

  • ul. Kordeckiego 5, Plac Oddziałów Młodzieży 1-6, ul. Andrzeja 17.

09:00-12:00

  • Krakowska, od 144 do 184 nr parzyste i od 177 do 181 nr nieparzyste.

10:00-14:00

  • Widok, nr 12, 12a, 14, 16, 23, 27, 29, 31, 33, 35, 37, garaże, kotłownia, Dobra nr 1, 12, 14, Jasna nr 1, 3, 3a.

Najnowsze informacje ze Śląska możesz czytać na portalu Silesia.info.pl.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.

Drogi Użytkowniku!

Dokładamy wszelkich starań by korzystanie z naszego serwisu było dla Ciebie komfortowe.

Dlatego staramy się dopasować dostępne w nim treści do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu przez administratora danych osobowych w celach analitycznych i statystycznych.

Przez dalsze korzystanie, bez zmian ustawień w zakresie prywatności, z naszego serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookies w Twojej przeglądarce.

Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić w przeglądarce ustawienia dotyczące plików cookies, a także uzyskać dodatkowe informacje o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci prawach z naszej Polityki Prywatności.

Przejdź do serwisu