Katowice - portal miejski mojeKatowice.pl

Wiadomości z Katowic

Zabraknie prądu. Sprawdź gdzie! [28.10 - 31.10]

  • Dodano: 2019-10-28 08:15, aktualizacja: 2019-10-28 09:29

Prezentujemy harmonogram wyłączeń prądu w Katowicach w październiku. Sprawdźcie na jakich ulicach w konkretnych dniach i godzinach zabraknie prądu. 

Koncern Tauron zdecydował się na przeprowadzenie konserwacji sieci energetycznej. Z tego powodu na kilku ulicach w Katowicach zabraknie energii elektrycznej. Prądu nie będzie na następujących ulicach:

2019-10-31 (czwartek)

08:00-12:00

  • 1 Maja, 18, 16, 10, 8, 6, 4.

08:00-14:00

  • Wspólna, cała ulica.

08:00-15:00

  • Władysława Stanisława Reymonta, 34 do 40, ul. Powstańców 35, 35A, 37 ul. Francuska 49 do 65, 61A, 61B, 61C.

2019-10-30 (środa)

08:00-14:00

  • Wspólna, cała ulica.

2019-10-29 (wtorek)

08:00-15:00

  • Warszawska, 61 - 63.

2019-10-28 (poniedziałek)

08:00-15:00

  • gen. Henryka Le Ronda, 6, 8, 10, 12, 14, 16, ul. Grzegorzka 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, ul. Pitery 4, 6, 8, 9, 10.

08:00-16:00

  • Ludomira Różyckiego, nr od od 28 do 50, ul. Fitelberga nr 22C, 22D, 22E, 24, 24A.

2019-10-25 (piątek)

08:00-17:00

  • Okrąglica; Armii Krajowej od 375 do 433 , od 372 do 426; Sołtysia od 58 do 62B; Marzanny od 1 do 21 , od 2 do 18; Śnieżyczek od 1 do 21; Złocieni od 3 do 11; Konwalii; Krokusów.

08:00-14:00

  • gen. Henryka Le Ronda, nr 9, 11, ul. Stacyjna 1, 2, 3, 4, 5, 7, ul. Niepodległości 1, 1A.

08:00-16:00

  • Ludomira Różyckiego, od 19 do 35 nr nieparzyste, i od 28 do 50 nr parzyste, Skiby nr 2, Brynowska ogródki działkowe, Fitelberga nr 24, 24 a.

10:00-14:00

  • Teofila Ociepki, nr 17, wymienniki ciepła, garaże, magazyny.

2019-10-22 (wtorek)

08:00-11:00

  • Słoneczna, nr 23, 24, 25, Józefowska nr 5.

2019-10-21 (poniedziałek)

08:00-16:00

  • Józefa Grzegorzka, 14C, 14D.
  • Floriana, nr 10, 14, 18, 20, 22, Baza Kruszyw, Kancelaria Porad Finansowych, Krasińskiego nr 26, 28.

2019-10-16 (środa)

08:00-16:00

  • Ludomira Różyckiego, od 1 do 17 nr nieparzyste, i od 2 do 26 nr parzyste, kiosk, Fitelberga nr 4, 6, 20, 20a, 20a, Imieli nr 1, 2, 3, 4, 5, 7.

2019-10-15 (wtorek)

07:30-11:00

  • Strzelecka, nr 11, 13, 15, 17, 19, garaże, Lisieckiego nr 4.

07:30-11:00

  • Mikołowska, nr 47, 47a, 48, 49, 49a, 50, 50 - budynek tylny, 51, 53, Strzelecka nr 21, kioski, Barbary nr 5, 5a, b, c, d, e, f, 7, 9, Dłuskiego - garaże.

08:00-16:00

  • Ludomira Różyckiego, od 1 do 35 nr nieparzyste, i od 2 do 50 nr parzyste, kiosk, Fitelberga od 1 do 24a nr parzyste, i nr 5, Imieli od 1 do 19 nr nieparzyste, oraz nr , 2, 4, 6, 8, Skiby nr 2, Brynowska nr 42a, 46a, ogródki działkowe, Czesława Miłosza, od 1 do 33 nr nieparzyste i od 2 do 22 nr parzyste.

2019-10-11 (piątek)

07:30-11:00

  • Polarna, nr 26, 30, garaże, kotłownia, Armii Krajowej nr 39, pompownia.

10:00-14:00

  • Czapli, od 2 do 24 nr parzyste, Kormoranów, od 2 do 30nr parzyste i od 5 do 47 nr nieparzyste, Albatrosów od 2 do 22c nr parzyste, Bocianów od 12 do 42 nr parzyste i od 9 do 17 nr nieparzyste, Gawronów nr 22, 23, Pelikanów od 2 do 12 nr parzyste.

2019-10-10 (czwartek)

07:30-11:00

  • Zielonogórska, nr 23, i od 26 do 44 nr parzyste, Słupska nr 18, 20, 22, 24, Kołobrzeska nr 19, 19, 21, 23, 26, 28, 28a, 30, Świdnicka nr 21, 27, 29, 31, 33, 33a, b, c, 35, 35a, 37, 39, 41.

08:00-16:00

  • Strzelecka, nr 11, 13, 15, 17, 19, garaże, Lisieckiego nr 4.

10:00-14:00

  • Zielonogórska, nr 3a, 5, 7, 9, 9a, 11, 11a, 13, 13a, 15, 15a, 17, 17a, 19, 19a, 21, 21a, garaże.

2019-10-09 (środa)

07:00-10:00

  • Józefowska, nr 5, Słoneczna nr 34.

07:30-11:00

  • Kołobrzeska, nr 15a, b, c, d, Koszalińska nr 37.

08:00-15:00

  • Karola Stabika, 25C.

08:00-14:00

  • Koszalińska, od 2 do 22 nr parzyste, i od 1 do 5a nr nieparzyste, kioski, Piotrowicka od 36 do 50c nr parzyste, Słupska od 1 do 13 nr nieparzyste, Panewnicka nr 9, 9a, b, 11, 11a, b, 13, Świdnicka od 2 do 14 nr parzyste.

10:00-14:00

  • Koszalińska, nr 24, 26, 28, 30, 32, 34, 34a, b, c, d, 35, 36, 37, 38, 40, hydrofornia, Świdnicka nr 28, 30, 32, 34, 36, Plac Miast Partnerskich, Piotrowicka nr 26, 28, 30, 32, 34, Słupska nr 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14.

2019-10-08 (wtorek)

07:00-10:00

  • Roździeńska, nr 18, stacja telefonii komórkowej.

07:30-11:00

  • Gdańska, nr 14, 16, 18, 20, 22, Zadole nr 44, 44a, b.

07:30-11:00

  • Zadole, nr 35, 36, 37, 44, 44a, budynek Spółdzielni Mieszkaniowej, hydrofornia.

2019-10-07 (poniedziałek)

07:00-10:00

  • Bogucicka, nr 7, plac budowy, przepompownia.

07:30-11:00

  • Panewnicka, od 248 do 290 nr parzyste, i nr 319, 325, 361, 363, 365, 367, 375, 379, 379a, b, c, d, e, f, g, h, i, garaże, partyzantów nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.

09:30-11:30

awaryjne

  • Francuska, Muchowiec, Lotnisko, Kolonia Zuzanna, Autocamping, Trzy Stawy

10:00-14:00

  • Tadeusza Kalinowskiego, nr 4, 7, 12, nowy budynek, Saloniego od 1 do 18 nr parzyste, i nr 9, 11, Kłodnicka, od 36 do 52 nr parzyste i od 33 do 57a nr nieparzyste, Stoińskiego nr 1, Stara Kłodnicka nr 2a, 3, Mierzejewskiego od 12 do 24 nr parzyste, nr 21, 23, 25, Cybulskiego nr 1,3,5, i od 2 do 12 nr parzyste.

2019-10-04 (piątek)

08:00-11:00

  • Dębowa, od 86 do 94 nr parzyste i od 91 do 103 nr nieparzyste.

08:00-16:00

  • Dębowa, od 67 do 89 nr nieparzyste i od 68 do 84 nr parzyste.

2019-10-03 (czwartek)

08:00-16:00

  • Dębowa, nr 64, 66, Wiejska nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7.

08:00-15:00

  • Uniczowska, Zaopusta 1,2, róg Uniczowska i Apteka.

08:00-10:30

  • Dębowa, od 67 do 89 nr nieparzyste i od 68 do 84 nr parzyste.

08:00-14:00

  • Koszalińska, od 2 do 22 nr parzyste, i od 1 do 5a nr nieparzyste oraz kioski, Piotrowicka od 36 do 50c nr parzyste, Słupska od 1 do 13 nr nieparzyste, Panewnicka nr 9, 9a, b, 11, 11a, b, 13, Świdnicka od 2 do 14 nr parzyste.

2019-10-02 (środa)

07:30-11:00

  • Kołobrzeska, nr 42.

10:00-14:00

  • Zadole, od 2 do 10 i od 28 do 40b nr parzyste, oraz od 9 do 31 nr nieparzyste, kioski, Gdańska od 2 do 10e nr parzyste i nr 21, Gorzowska nr 6, 8, Piotrowicka nr 14, Zielonogórska nr 25, 25a, b, 27, 27a, b, 29, 29a, b. , Kołobrzeska, nr 17a, b, c, d, 23a, b, c, d, 42, garaże.

2019-10-01 (wtorek)

07:30-11:00

  • Panewnicka, od 248 do 290 nr parzyste, i nr 319, 325, 361, 363, 365, 367, 375, 379, 379a, b, c, d, e, f, g, h, i, garaże, partyzantów nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.

10:00-14:00

  • Tadeusza Kalinowskiego, nr 4, 7, 12, nowy budynek, Saloniego od 1 do 18 nr parzyste, i nr 9, 11, Kłodnicka, od 36 do 52 nr parzyste i od 33 do 57a nr nieparzyste, Stoińskiego nr 1, Stara Kłodnicka nr 2a, 3, Mierzejewskiego od 12 do 24 nr parzyste, nr 21, 23, 25, Cybulskiego nr 1,3,5, i od 2 do 12 nr parzyste.

Najnowsze informacje ze Śląska możesz czytać na portalu Silesia.info.pl.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.

Drogi Użytkowniku!

Dokładamy wszelkich starań by korzystanie z naszego serwisu było dla Ciebie komfortowe.

Dlatego staramy się dopasować dostępne w nim treści do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu przez administratora danych osobowych w celach analitycznych i statystycznych.

Przez dalsze korzystanie, bez zmian ustawień w zakresie prywatności, z naszego serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookies w Twojej przeglądarce.

Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić w przeglądarce ustawienia dotyczące plików cookies, a także uzyskać dodatkowe informacje o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci prawach z naszej Polityki Prywatności.

Przejdź do serwisu