Katowice - portal miejski mojeKatowice.pl

Wiadomości z Katowic

Zaproszenie do Spodka na Siatkarską Barbórkę

  • Dodano: 2017-12-12 09:15

​GKS Katowice serdecznie zaprasza do Spodka na Siatkarską Barbórkę. Już w środę 13 grudnia o godz. 18.00 w legendarnej katowickiej hali rozegrany zostanie mecz siatkarskiej PlusLigi, w którym GKS Katowice zmierzy się z Asseco Resovią.

Rzeszowski zespół to siedmiokrotny mistrz i multimedialista mistrzostw Polski, a także jedna z najbardziej utytułowanych drużyn ostatniej dekady.

Górnicze korzenie naszego klubu, a także niedawno obchodzona Barbórka sprawiły, że meczowi w Spodku postanowiliśmy nadać niezwykły klimat, który dodatkowo podkreśli obecność orkiestry górniczej.

Bilety na mecz kosztują odpowiednio 25 zł (normalny), 10 zł (ulgowy) i 50 zł (rodzinny). Z kolei w dniu meczowym ich cena będzie wynosić odpowiednio 30, 10 i 60 zł. Uwaga! Każda osoba, która pojawi się w Spodku ubrana w jedną z części ubioru górniczego (czako, hełm, mundur górniczy) wejdzie do Spodka za jedyne 10 zł!


Bilety można kupić na stronie kupbilet.pl, we wszystkich salonach "EMPIK" oraz w sklepie Strefa GieKSy na Stadionie Miejskim.


Do zobaczenia na Siatkarskiej Barbórce w Spodku!

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.