Katowice - portal miejski mojeKatowice.pl

Wiadomości z Katowic

Zderzenie audi z autobusem

  • Dodano: 2018-03-13 09:15

3 osoby z obrażeniami ciała trafiły do szpitala. To finał wypadku drogowego, do którego doszło w minioną niedzielę w Katowicach.

Jak wstępnie ustalono, 20- letni kierowca audi, przejechał skrzyżowanie na czerwonym świetle i zderzył się z autobusem. Dokładne przyczyny i okoliczności wypadku wyjaśniają policjanci z Katowic.

Do zdarzenia doszło kilkanaście minut po godzinie 4.00 w Katowicach. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 20-latek kierujący audi, jadąc ulicą Kościuszki w kierunku centrum, na skrzyżowaniu z ulicą Armii Krajowej przejechał na czerwonym świetle i doprowadził do zderzenia z autobusem. Kierowca audi z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Pod opiekę lekarzy trafił również kierowca autobusu oraz pasażerka. Dokładne okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Katowicach.

Wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia proszone są o kontakt z policjantami z Katowic pod numerem telefonu 32 200 2961.
Ku przestrodze publikujemy zdjęcia z wypadku drogowego.

Następna informacja

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.