Wiadomości z Katowic

Złapana po raz drugi. Kobieta odpowie za posiadanie narkotyków

  • Dodano: 2020-10-27 11:00

Wywiadowcy z katowickiego oddziału prewencji zatrzymali kobietę, która miała w swoim mieszkaniu narkotyki. To już drugi raz w przeciągu kilku miesięcy, kiedy kobieta została zatrzymana przez policjantów. Za posiadanie narkotyków 25-latce grozi kara nawet 10 lat więzienia.

Kolejne narkotyki w rękach Policji

Policjanci zwalczający przestępczość narkotykową katowickiej komendy prowadzą czynności w dwóch sprawach dotyczących posiadania narkotyków przez 25-letnią kobietę. W przeciągu kilku miesięcy kobieta została dwukrotnie zatrzymana przez wywiadowców z katowickiego oddziału prewencji. Po raz pierwszy do zatrzymania doszło w lipcu tego roku podczas wykonywania czynności przy zdarzeniu drogowym. Kobieta po spowodowaniu kolizji odjechała z miejsca zdarzenia i pojechała do swojego domu. Już kilka minut później policjanci odnaleźli kobietę i ją zatrzymali. W trakcie wykonywanych czynności, w jej mieszkaniu stróże prawa znaleźli narkotyki i gotówkę. Wywiadowcy zabezpieczyli marihuanę, amfetaminę i CMC. W opinii biegłego, taką ilością narkotyków mogłoby odurzyć się ponad 3 tysiące osób. Kobiecie pobrano również krew do badań laboratoryjnych z uwagi na podejrzenie, że mogła spowodować kolizję będąc pod wpływem narkotyków. 

Kolejny raz kobieta została zatrzymana w październiku podczas kontroli drogowej. W wyniku podjętych czynności policjanci ponownie znaleźli przy niej narkotyki. Tym razem wywiadowcy z katowickiego oddziału prewencji zabezpieczyli 260 porcji dilerskich amfetaminy, 260 porcji dilerskich MDMA i 35 porcji marihuany. Kobieta została zatrzymana i trafiła do policyjnego aresztu. Czynności w sprawach trwają, a kobiecie grozi kara do 10 lat więzienia.

Komentarze (1)    dodaj »

  • Sucha bagieta

    No to tradycyjne pytanie do kulsonów. Jak się wrzuci na wagie te dzialkie to ile będzie to gramów? Widze ze pojawiła się nowa jednostka miary "odurzenie 3tys. osób". To co ona tam tone dragów miała? Prawda jest taka, że jakbyście zatrzymali dilera to mówilibyście o kilogramach a nie kretyńskich działkach, które w zależności od kulsona mają od 0,002g-0,2g. Kolejne pajacowanie żeby statystyki się zgadzały i premie...

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również