Katowice - portal miejski mojeKatowice.pl

Wiadomości z Katowic

Zwłoki mężczyzny znalezione w kompleksie leśnym!

  • Dodano: 2017-11-02 11:15

Policjanci z Katowic wyjaśniają szczegółowe okoliczności i przyczyny śmierci mężczyzny, którego ciało znaleziono w kompleksie leśnym.

Prokurator zarządził sekcję zwłok, która odpowie co było przyczyną śmierci. Śledczy prowadzą czynności identyfikacyjne w celu ustalenia jego tożsamości.

Wczoraj tuż przed godziną 13.00, dyżurny katowickiej komendy został powiadomiony o odnalezieniu ciała mężczyzny w kompleksie leśnym, przy ulicy Szarych Szeregów. Na miejsce pojechała grupa dochodzeniowo-śledcza, prokurator z Prokuratury Rejonowej Katowice Południe oraz biegły lekarz sądowy. Śledczy do późnych godzin nocnych prowadzili oględziny miejsca zdarzenia oraz zabezpieczali ślady kryminalistyczne. Prokurator będący na miejscu zarządził sekcję zwłok. Jej wyniki dadzą odpowiedź na pytanie co było przyczyną śmierci młodego mężczyzny. Jednocześnie śledczy prowadzą czynności identyfikacyjne, aby ustalić jego tożsamość. Prawdopodobny wiek mężczyzny to około 30-40 lat. Sprawą zajmują się policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Katowicach. Stróże prawa prowadzą czynności mające na celu wyjaśnienie dokładnych okoliczności tego zdarzenia. Śledczy przyjmują różne wersje. Nie wykluczają, że do śmierci młodego mężczyzny mogły przyczynić się osoby trzecie. Śledztwo prowadzi Prokuratura Rejonowa Katowice Południe w Katowicach.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.