Wiadomości z Katowic

50% rabatu na WSZYSTKIE okulary z okazji otwarcia KODANO Optyk w Katowicach!

  • Dodano: 2021-02-22 08:45, aktualizacja: 2021-03-03 07:36

50% rabatu na WSZYSTKIE okulary (oprawki+soczewki) z okazji otwarcia KODANO Optyk w Katowicach!

22 lutego 2021 roku odbędzie się WIELKIE OTWARCIE salonu KODANO Optyk w Katowicach. Z tej okazji będzie można skorzystać z wyjątkowej promocji: aż 50% rabatu na WSZYSTKIE okulary korekcyjne (oprawki + dwie soczewki okularowe) oraz okulary przeciwsłoneczne. Zapraszamy! 

KODANO Optyk, Galeria Katowicka, ul. 3 Maja 30, tel. 531 445 940. 

Promocja na wielkie otwarcie

Nowo otwarty salon zachwyca jasnym, przestronnym wnętrzem oraz bogatą ekspozycją liczącą niemal 1000 opraw znanych, światowych marek takich jak: Ray-Ban, Emporio Armani, Dolce&Gabbana, Loretto i wiele innych. Dodatkowo salon wyposażony jest w innowacyjne urządzenie o nazwie DNEye® Scanner 2+, które umożliwia stworzenie soczewek okularowych dopasowanych do układu optycznego oka. Na podstawie pomiarów tworzona jest indywidualna soczewka, która gwarantuje najlepszy komfort widzenia. 

Z okazji otwarcia nowego salonu KODANO Optyk w Galerii Katowickiej w dniach od 22 do 27 lutego będzie obowiązywać wyjątkowa promocja: aż 50% rabatu na WSZYSTKIE okulary korekcyjne (oprawki + dwie soczewki okularowe) oraz okulary przeciwsłoneczne! Warto dodać, że badanie wzroku jest wliczone w cenę okularów, a więc to idealny moment, żeby zadbać o swoje oczy. 

Salony KODANO Optyk

Salony KODANO Optyk należą do grupy Szkla.com S.A. – największego w Polsce sklepu internetowego z soczewkami kontaktowymi, której częścią jest także sklep internetowy z okularami Kodano.pl. Warto dodać, że grupa Szkla.com S.A. w całości powstała przy wykorzystaniu polskiego kapitału.

W salonach KODANO Optyk można zarówno dobrać okulary, jak i zbadać wzrok. Profesjonalne badanie wzroku wykonują wykwalifikowani optometryści oraz refrakcjoniści. Ponadto w każdym salonie pracują doświadczeni doradcy, którzy chętnie pomogą w wyborze odpowiednich okularów, spełniających wszystkie oczekiwania. 

Oprócz Katowic salony KODANO Optyk znajdują się w miastach takich jak: Kraków, Warszawa, Wrocław, Częstochowa, Gdańsk, Kalisz, Łódź, Opole, Poznań, Radom, Sosnowiec, Bydgoszcz, Toruń i Elbląg. 

Wielkie otwarcie salonu KODANO Optyk w Galerii Katowickiej to okazja do wyjątkowych rabatów! Dlatego tylko do 27 lutego w salonie obowiązuje promocja -50% na kompletne okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne!

50% rabatu na WSZYSTKIE okulary z okazji otwarcia KODANO Optyk w Katowicach!

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.