Wiadomości z Katowic

Arena Mocy - Najwięsze pole paintballowe w Polsce blisko Katowic

  • Dodano: 2023-03-08 11:00

W ostatnich latach bardzo dużą popularnością cieszą się imprezy firmowe w Arenie Mocy. Paintball to zajęcie, które jest jednocześnie produktywne oraz rozrywkowe. W tym artykule wyjaśnimy, czym cechują się imprezy integracyjne w Arenie Mocy. Najlepiej wybrać organizatora, który oferuje dodatkowe atrakcje oraz wysokiej jakości sprzęt.

Imprezy w Arenie Mocy

Już od dłuższego czasu dużym zainteresowaniem cieszą się poligony paintballowe. Arena Mocy to pole paintballowe blisko Katowic które wyróżnia się na tle innych .Jest to świetny pomysł na spędzenie urodzin w bliskim gronie. Nie ulega wątpliwości, że na świeżym powietrzu odbywa się taka forma aktywności. Chodzi przede wszystkim o to, żeby w przyjemny sposób dotlenić nasz organizm. Można śmiało powiedzieć, że nie ma niczego lepszego od zabawy na świeżym powietrzu ze swoimi przyjaciółmi. Będziesz mógł się odpowiednio zrelaksować, jeśli wybierzesz piękne miejsce. W ten sposób można się przynajmniej na chwilę oderwać od obowiązków dnia codziennego. Możliwość poprawienia kontaktów między członkami jednej drużyny to jedna z głównych zalet uprawiania paintballu. W grach zespołowych wymagana jest dobra współpraca pomiędzy członkami drużyny. Dodatkowe kompetencje możesz zdobyć dzięki komunikacji i chęci realnej pomocy kolegom z zespołu. W ten sposób można również uzyskać doświadczenie z zarządzania oraz współpracy z ludźmi.

Organizacja zabawy

W Polsce dostępnych jest wielu organizatorów, którzy zapewniają świetną zabawę. Warto mieć na uwadze, że Arena Mocy to zdecydowanie największe pole paintballowe w Polsce położone zaledwie godzinę jazdy samochodem od Katowic. Dostępne są wysokiej jakości sprzęt paintballowy i 4 pola do rozgrywki. Dla klientów przygotowane zostały również dodatkowe atrakcje, czyli przede wszystkim miejsce na ognisko. Bez wątpienia można ta spędzić ciekawie czas w gronie przyjaciół. Dobrze zaprojektowany poligon do paintballa sprawia, że w zabawie mogą uczestniczyć zarówno dzieci, jak i dorośli. Ta forma rozrywki nie ma żadnych ustalonych ograniczeń, więc wiek oraz płeć nie mają tu żadnego znaczenia. Jak najbardziej opłaca się oddawać w wir szalonej rozrywki na świeżym powietrzu i na chwilę oderwać się od komputera.

Dlaczego warto urządzać imprezy w Arenie Mocy?

Ostatnio bardzo popularny stał się paintball w Polsce. Właśnie dlatego powstała Arena Mocy, na której zarówno dorośli, jak i dzieci mogą się wyszaleć. Na osoby, które zdecydują się odwiedzić Arenę Mocy czekają świetne tereny, mnóstwo atrakcji oraz nowoczesne sprzęty do gry. Dawniej pola paintbollowe kojarzyły się głównie z zabawą dla dorosłych. Nie musisz się martwić o nic, gdy planujesz wypad do Areny Mocy. Każdy uczestnik zabawy otrzymuje sprzęt do gry oraz specjalny strój do paintballa. Szybkie szkolenia prowadzone są przez doświadczonych instruktorów. Warto podkreślić, że Arena Mocy idealnie nadaje się do gry w paintballa, ponieważ jest to nowoczesny i świetnie przygotowany plac. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że nawet 150 osób może przebywać jednocześnie na poligonie. Dlatego możesz się spokojnie nastawić na kilka godzin dobrej zabawy. Na tor do jazdy autami sterowanymi radiem mogą się udać osoby, które zechcą wcześniej zakończyć grę w paintballa.

Sylwia MachowskaSylwia Machowska
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Komentarze (1)    dodaj »

  • Tomek

    Super! Byliśmy tam na imprezie w zeszłym roku, a później skorzystaliśmy też z paintballa w Katowicach - na Dąbrówce. Czy to te same firmy? Bo zabawa w oby miejscach była świetna!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.