Katowice - portal miejski mojeKatowice.pl

Wiadomości z Katowic

ATLAS Poland - opis firmy

  • Dodano: 2019-10-30 12:30, aktualizacja: 2020-06-02 09:00

Firma ATLAS Poland to autoryzowany dealer specjalistycznego sprzętu drogowego w Polsce. Działając na rynku ponad 15 lat, przedsiębiorstwo ciągle poszerza swoją ofertę. Obecnie dysponują sprzęt takich marek jak: Atlas GmBH, ATLAS KOMPAKT, WEYCOR, TANA, SANY, KINSHOFER. ING., Bonfiglioli, Wilibald oraz SPM. Firma posiada swoje oddziały oraz punkty serwisowe na terenie całego kraju, by swoim klientom ułatwiać wynajem czy naprawę sprzętu ciężkiego. Są to oddziały w: Rumii (koło Gdyni), Choroszczu (koło Białegostoku) oraz w Dąbrowie Górniczej. Nasi pracownicy nieustannie szkolą się i wymieniają doświadczenie z przedsiębiorstwami branż pokrewnych po to, aby na każdym polu klient czuł się zauważony oraz dobrze poinformowany. ATLAS Poland oferuje bowiem pomoc w doborze maszyn, dogodnego dla klienta sposobu finansowania przedsięwzięcia, a później pozostaje do jego dyspozycji przy obsłudze technicznej urządzeń.

Jakie produkty obejmuje oferta firmy ATLAS Poland?

Szeroka gama produktów do wyboru klienta, pozwala na dostosowanie właściwej maszyny do potrzeb jego aktualnego zlecenia. Oferta firmy ATLAS Poland zawiera m.in. minikoparki, ładowarki kołowe, kompaktory, rębaki, strzępiarki, paczkarki złomu, wozidła przegubowe, koparki gąsienicowe, maszyny dwudrogowe stosowane w kolejnictwie, specjalistyczne maszyny przemysłowe do przeładunku, przesiewacze, prasonożyce oraz urządzenia do napowietrzania kompostu. Załoga firmy na pewno pomoże w wybraniu odpowiedniej maszyny do realizacji zadania.

Oferta firmy obejmuje zarówno sprzedaż nowych urządzeń, dla klientów, którzy potrzebują maszyn na wiele lat, jak i wynajem urządzeń na okazjonalne przedsięwzięcia. W obu przypadkach istnieje możliwość korzystania z usług profesjonalnej ekipy serwisującej urządzenia.  Fachowcy firmy ATLAS Poland znają się na maszynach, które oddajemy w Państwa ręce. To ich pomoc wpłynie na późniejsze bezpieczeństwo użytkowania urządzeń. Przedsiębiorstwo zdaje sobie sprawę, iż precyzja jest tu cechą niezbędną.

Jak wybrać odpowiednie urządzenie?

Wybór urządzenia to ważna decyzja, a pracownicy firmy ATLAS Poland (https://www.atlas-poland.pl/ ) z chęcią pomogą swoim klientom w jej podjęciu. Szeroka oferta produktów oraz części sprawia, że łatwo się zagubić w tym, co tak na prawdę będzie potrzebne do wykonania pracy. Klienci mogą się zagłębić w profesjonalnie przygotowany katalog na stronie internetowej. Kadra bardzo dba o jak najbardziej dokładny opis urządzenia oraz jego części wymiennych. Wiemy, jak istotne jest podanie dokładnych parametrów produktu w opisie oferty. Kładziemy nacisk na przejrzyste przedstawienie Państwu oferty, by na spokojnie i w dogodnych dla siebie warunkach podjąć słuszną decyzję. Każdy przedstawiony w katalogu przedmiot został przedstawiony na zdjęciu oraz została umieszczona jego dokładna specyfikacja techniczna.

Warto jednak podzielić się z naszym personelem wszelkimi wątpliwościami lub pytaniami dotyczącymi sprzętu. Niejednokrotnie przekonaliśmy się, że wymagania i potrzeby naszych klientów są bardzo indywidualne. Tylko specjalistyczna wiedza, którą posiadają nasi pracownicy może pomóc w jak najlepszym doborze urządzenia i jego poszczególnych części. Katalog uświadomi Państwu co możemy zaoferować, ale nie zawsze jesteśmy podjąć decyzję tylko na podstawie specyfikacji technicznej. Nie mówiąc już o tym, że poszukiwania samodzielne mogą być dla Państwa bardzo czasochłonne, ze względu na szeroką gamę oferowanych maszyn i ich części. Lepiej zdać się na fachowców!

Promocja działań w Internecie

Firma ATLAS Poland rozumie też trendy współczesnego świata. Doskonale zdajemy sobie sprawę, iż w czasach Internetu trzeba korzystać z jego zasobów, by zaistnieć. Chcemy docierać ze swoją ofertą do coraz większego grona odbiorców, dlatego pokazujemy swoją działalność w magicznej krainie wirtualnej komunikacji. Na naszej stronie internetowej można znaleźć bardzo dokładny opis całego naszego zakresu usług oraz oferowanych produktów. Ciągle poszerzamy i aktualizujemy zamieszczone na niej opisy. Zapewniamy klientom nie tylko kontakt telefonicznie, ale również komunikację za pomocą e-maili. Firma prowadzi również  własny profil na portalu facebook. Zamieszczamy w nim krótkie, ciekawe posty ze zdjęciami, by przedstawić nasze maszyny w trakcie działania.

Coraz więcej firm reklamuje się na portalach społecznościowych i platformach internetowych. Wierzymy, że akcje promocyjne tego typu wpływają na większą świadomość konsumentów o charakterze prowadzonej przez nas działalności. Każdy ruch w Internecie jest odnotowywany przez specjalistyczne algorytmy oraz potencjalnych klientów. Wiele osób przed podjęciem decyzji o skorzystaniu z usług danej firmy, sprawdza jej obecność na forach internetowych oraz portalach społecznościowych. To dźwignie uwierzytelniające firmę, których żadne przedsiębiorstwo nie powinno pomijać. ATLAS Poland z radością wstępuje do tego świata, przekazując najważniejsze wiadomości, dotyczące działalności w zakresie maszyn specjalistycznych.

Jesteśmy również bardzo dumni z naszego katalogu produktów on-line, który znajduje się na naszej stronie internetowej (https://www.atlas-poland.pl/). Opisaliśmy w nim posiadane na sprzedaż lub wynajem maszyny specjalistyczne. Nasza firma kładzie nacisk na staranność oraz precyzję, dlatego opisy poszczególnych produktów zawierają szczegółową specyfikację każdego z nich. Nasi klienci w dowolnym miejscu oraz czasie mogą zapoznać się z szeroką ofertą firmy ATLAS Poland. Daje to możliwość dokładnej analizy, jakie produkty najlepiej sprawdzą się podczas pracy, którą potrzebujemy wykonać. W razie jakichkolwiek wątpliwości nasi konsultanci odpowiedzą na Państwa e-maile, wiadomości na facebooku lub porozmawiają telefonicznie, by indywidualnie dopasować produkt do państwa potrzeb.

Planujemy również uruchomienie własnego kanału w serwisie YouTube, aby w pełni mogli Państwo doświadczyć na czym polega i jak wygląda praca z maszynami, oferowanymi przez naszą firmę.

Profesjonalizacja działań

Do Państwa dyspozycji pozostaje personel zgromadzony w trzech częściach Polski - okolice Trójmiasta, Białegostoku oraz w Dąbrowie Górniczej. Każda siedziba posiada własny dział odpowiedzialny za obsługę klienta w zakresie sprzedaży, wynajmu oraz serwisowania naszych maszyn. Do każdego oddziału można połączyć się za pomocą indywidualnie przypisanego telefonicznego numeru kontaktowego. Nasza centrala, znajdująca się w Rumii, obsługuje stronę internetową naszej firmy. Wszelkie mailowe pytania i wątpliwości klientów trafiają zawsze w ręce profesjonalistów. Chcemy, by firma ATLAS Poland jak najbardziej ułatwiała Państwu swoją działalnością dobór sprzętu specjalistycznego. Staramy się, by każde pole działalności informacyjnej było przez nas zapełnione. Prosimy więc o kontakt w każdej ważnej dla Państwa sprawie, związanej z realizacją zleceń, przy użyciu maszyn i części, które możemy Państwu zaoferować. Z naszym doświadczeniem i nowoczesnym spojrzeniem w przyszłość, jesteśmy przekonani, że znajdziemy wyjście z każdej, nawet najbardziej zawiłej sytuacji.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.