Katowice - portal miejski mojeKatowice.pl

Wiadomości z Katowic

Bagażniki dachowe - niezbędne dla aktywnych!

  • Dodano: 2020-03-25 08:30, aktualizacja: 2020-04-15 08:20

Lubisz jazdę na rowerze? A może jazdę na nartach albo snowboardzie? W takim przypadku pomyśl o zakupieniu bagażnika dachowego, z którym realizacja sportowych pasji będzie jeszcze łatwiejsza!

Bagażnik dachowy – najlepszy na sprzęt sportowy

Odpowiednio dobrany do samochodu bagażnik dachowy pozwala na uzyskanie dodatkowej przestrzeni do przechowywania. To doskonała opcja również dla tych osób, które aktywnie spędzają swój czas na uprawianiu różnych sportów. Bagażnik pomoże wtedy w przewiezieniu potrzebnego wyposażenia na miejsce, bez potrzeby upychania go w środku samochodu, co niekiedy jest także niemożliwe ze względu na ograniczoną przestrzeń. Do dyspozycji są obecnie różne rodzaje bagażników dachowych. Czym warto kierować się przy wyborze odpowiedniego modelu?

Jaki bagażnik dachowy wybrać?

Aktualnie w sprzedaży można znaleźć poniższe rodzaje bagażników dachowych: 

  • uchwyty dachowe
  • boksy dachowe

Uchwyty montowane na relingach na dachu samochodu pozwalają na stworzenie podbudowy pod sprzęt, na przykład można zamocować na nich rowery lub narty. To najprostsze, a przy tym niedrogie bagażniki, które wybierane są bardzo chętnie. Do dyspozycji są także boksy dachowe. Tego typu bagażniki posiadają konstrukcję opływowego pudła, które umieszczane jest na dachu. Boksy dachowe są droższe od uchwytów jednak są one także bardziej uniwersalne. Najlepiej nadają się do przechowywania sprzętu narciarskiego, sprzętu nurkowego oraz innego typu sprzętów. Nie nadają się na rowery. 

Dobry bagażnik dachowy – gdzie można go kupić?

Jeśli w planach jest zakup takiego wyposażenia, jak bagażniki dachowe Katowice są jednym z miast, gdzie można je dostać w wielu wariantach. Najszerszy wybór bagażników dachowych posiadają firmy specjalizujące się w sprzedaży tego rodzaju akcesoriów. Można tam liczyć także na profesjonalną pomoc w doborze odpowiedniego typu bagażnika, który pozwoli na przewiezienie konkretnego sprzętu do uprawiania sportów. Jeśli zatem lubisz uprawiać sporty i często podróżujesz, bagażnik dachowy będzie udaną inwestycją w pasję!

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.