Katowice - portal miejski mojeKatowice.pl

Wiadomości z Katowic

Chcesz zapewnić dziecku wygodny i bezpieczny transport na zajęcia dodatkowe?

  • Dodano: 2019-06-10 09:15

Jako naród z roku na rok bogacimy się. Szczęśliwi posiadacze domków jednorodzinnych na obrzeżach miast mogą rozkoszować się z jednej strony spokojem, z drugiej strony bezpośrednią bliskością miasta. Jeżeli Ty również wyprowadziłeś się na przedmieścia i obawiasz się, że ucierpi na tym mobilność Twoja i Twojej pociechy, mamy dla Ciebie sprawdzone rozwiązanie.

Najtańsze taxi Katowice - zobacz, w jaki sposób zapewnić bezpieczeństwo swojemu dziecku

Zgodnie z zapowiedzią rządu, wszyscy Polacy, którzy mają niepełnoletnie dzieci, już niedługo otrzymają benefity w wysokości 500 złotych. Rozszerzenie programu 500+ o rodziny z jednym dzieckiem pozwoli zaspokoić nie tylko podstawowe potrzeby pociech, ale także może pokryć koszty związane z opłaceniem zajęć dodatkowych. Te zaś korzystnie wpływają na ich rozwój. Jeżeli mieszkasz pod miastem i boisz się, że ta odległość będzie stanowić zasadniczą przeszkodę w rozwoju Twojego dziecka, nie martw się. Nawet gdy spędzasz długie godziny w pracy, a do tego bierzesz nadgodziny i z tego powodu obawiasz się, że nie będziesz w stanie odwozić ich na czas na zajęcia pozaszkolne, możesz skorzystać z bezpiecznego i pewnego rozwiązania. Możesz rozpocząć współpracę z taksi ikar http://www.icarslask.pl/. Zawodowy kierowca, którego auto regularnie przechodzi przegląd techniczny, będzie dowoził Twoją pociechę do studia tańca, na zajęcia ogniska plastycznego, do stadniny koni i każdego innego miejsca. W ten sposób nie będziesz musiał wielu godzin spędzać w samochodzie i będziesz mógł efektywnie wykorzystać czas po powrocie z pracy do domu.

Icartaxi - mobilne wsparcie dla całej Waszej rodziny

Tanie taxi Katowice może pomóc Ci w logistycznym ogarnięciu spraw związanych z odwożeniem i przywożeniem dzieci ze szkoły. Na tym jednak nie koniec. Jeżeli w opiece nad mniejszymi dziećmi pomaga Wam na co dzień teściowa mieszkająca w innej dzielnicy i wciąż w pewnym zakresie aktywna zawodowo, możesz usprawnić jej przyjazd i powrót do domu poprzez skorzystanie z usług zaufanej firmy taksówkarskiej. Zwłaszcza aglomeracja śląska, składająca się z wielu miejscowości sąsiadujących ze sobą, zapewnia duże możliwości w tym zakresie. Wychodzisz do kina lub teatru z żoną i posiłkujesz się wsparciem ze strony teściowej lub mamy względem opieki nad najmłodszymi? Jeśli tak, po powrocie do domu skorzystaj z taksówki, aby bezpiecznie odwieść ją do domu. W ten sposób i wilk jest syty, i owca cała. Pewność, że jedna z najbliższych osób dotarła do domu cała i zdrowa da Ci poczucie spokoju i bezpieczeństwa.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.