Wiadomości z Katowic

Chcesz zbudować profesjonalną stronę www? Sprawdź, co powinno się na niej znaleźć

  • Dodano: 2020-07-20 09:30

Prowadzisz firmę usługową? Świadczysz wsparcie w zakresie prac budowlanych, graficznych czy sprzątających? Zainwestuj w profesjonalną stronę internetową i sprawdź, ile dzięki niej zyskają Twoi klienci.

W dobie rozwoju mediów internetowych firmy starają się być dokładnie tam, gdzie są ich klienci. Dziś nie wystarczy już zwykły adres e-mailowy do kontaktu. Potrzebna jest również nowoczesna strona www, prezentująca portfolio, zakres usług, cennik i opcje kontaktu, najlepiej połączona z kontami w mediach społecznościowych. Zobacz, o czym jeszcze należy pamiętać, projektując firmową stronę internetową.

Po pierwsze: szybki dostęp do niezbędnych informacji

Informacje o godzinach otwarcia, siedzibie firmy, dojeździe czy formach kontaktu są kluczowe dla Twoich klientów. Pamiętaj, aby zaktualizować je, jeśli cokolwiek ulegnie zmianie. Dla ułatwienia możesz zadbać o to, aby na Twojej firmowej stronie www znalazła się również mapa dojazdu i formularz kontaktowy.

Po drugie: opcja zapoznania się z portfolio

W przypadku wielu branż możliwość zapoznania się z dotychczasowymi realizacjami jest bardzo decydujące podczas wyboru wykonawcy. Glazurnik prezentujący na firmowej stronie www ostatnio ułożone płytki w łazienkach klientów, grafik pokazujący ostatnie ulotki dla zleceniodawców czy animator chwalący się przygotowanymi filmami reklamowymi – sHYPERLINK "https://cg2.pl/tworzenie-stron-internetowych-katowice/"trony internetowe Katowice muszą uwzględniać możliwość pokazania portfolio, biorąc pod uwagę również względy techniczne. Zupełnie inne wymagania ma zdjęcie w formacie .jpg, inne zaś formaty wideo.

Po trzecie: możliwość poznania cennika

Dla wielu klientów możliwość poznania przynajmniej widełek cenowych oferowanych przez Ciebie usług stanowi dużą zaletę. Jeśli chcesz je udostępnić, zadbaj o stworzenie zakładki Cennik, w którym umieścić szczegółowy ich zakres. Nie zapominaj o aktualizowaniu podstrony w sytuacji, gdy zajdą zmiany w Twoich stawkach.

Po czwarte: responsywność

W czasach, w których coraz więcej osób do przeglądania Internetu korzysta ze smartfona, strona www musi być responsywna i umożliwiać wygodne przeglądanie witryn. Klienci stają się coraz bardziej niecierpliwi i szybko rezygnują z wyświetlania strony, która wykazuje błędy. Strony www Katowice, wykonane przez profesjonalne firmy, spełniają wszystkie te wymagania.

Po piąte: przejrzystość i intuicyjna obsługa

Przygotowując zalecenia firmie wykonującej stronę internetową pamiętaj, że Twoja firmowa witryna musi być przejrzysta i intuicyjna w obsłudze dla użytkowników. Nie może zniechęcać ich zbyt dużym poziomem skomplikowania ani też przytłaczać chaosem kolorystycznym. Musi być prosta, minimalistyczna i pozwalać na korzystanie ze wszystkich funkcji. W końcu ma mieć znaczenie przede wszystkim praktyczne, nie artystyczne.

Podsumowując, nowoczesna strona internetowa musi być responsywna, przejrzysta i intuicyjna. Powinna dostarczać użytkownikom cennych informacji dotyczących form kontaktu i możliwości dojazdu.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.