Katowice - portal miejski mojeKatowice.pl

Wiadomości z Katowic

Dystrybutor specjalistycznego sprzętu rehabilitacyjnego

  • Dodano: 2019-04-17 10:00

W przypadku zainteresowania sprzętem rehabilitacyjnym, należy skupić się wyłącznie na ofercie dobrego dystrybutora, aby jakość wykonania była na oczekiwanym przez klienta poziomie.

  1. Dostawca dobrego sprzętu rehabilitacyjnego
  2. Wypożyczalnia sprzętu ortopedycznego

Warto o tym pamiętać również dlatego, że ceny markowego sprzętu wcale nie są wyższe niż niesprawdzonych sprzętów, natomiast zapewniają większe bezpieczeństwo i komfort osobom, które będą z nich korzystały.

Dostawca dobrego sprzętu rehabilitacyjnego

Firmą, która cieszy się zaufaniem klientów i działa na rynku już od ponad 20 lat jest Akson. Ten dystrybutor sprzętu specjalistycznego związanego z rehabilitacją oferuje swój asortyment zarówno przez internet jak i w punktach stacjonarnych. Ze znalezieniem tych ostatnich nikt nie powinien mieć problemów, gdyż obecnie firma posiada ponad 60 punktów na terenie kraju. Dzięki temu klienci mogą przed zamówieniem sprzętu rehabilitacyjnego zapoznać się w praktyce z tym, jak on wygląda i jak będzie się z niego korzystało.

Pomocne w zakupach będą także opisy i zdjęcia poszczególnych produktów, które znajdują się na stronie dystrybutora. Gdyby jednak klient wciąż miał pytania lub potrzebował pomocy z dobraniem konkretnego sprzętu, zawsze może skontaktować się ze specjalistami lub zapoznać z poradami, które firma regularnie publikuje w internecie. Warto również zauważyć, że Akson to nie tylko dystrybutor certyfikowanego sprzętu dla zaopatrzenia medycznego, ale też wypożyczalnia. Tym, co wyróżnia ją na tle konkurencji jest ogromny wybór sprzętu, który dostępny jest praktycznie od ręki.

Wypożyczalnia sprzętu ortopedycznego

Z oferty wypożyczalni takiego sprzętu można skorzystać w dowolnym miejscu Polski, gdyż jest ona dostępna w punktach stacjonarnych należących do firmy. W przypadku klientów z innych miast zawsze mogą oni zamówić wysyłkę z magazynu centralnego, który znajduje się w Katowicach. Dzięki ofercie wypożyczalni można uniknąć wysokich kosztów zakupu nowych sprzętów i akcesoriów, co przekłada się na duże oszczędności. Wypożyczalnia udostępnia między innymi wygodne łóżka rehabilitacyjne, bezpieczne wózki inwalidzkie, niezawodne koncentratory tlenu oraz kule łokciowe. Ceny za wypożyczenie są natomiast na tyle niskie, że każdy może zapewnić sobie i swoim bliskim niezbędną wygodę i komfort. Przykładową umowę wypożyczenia wraz z pełnym opisem usług świadczonych przez wypożyczalnię można zapoznać się na stronie. Dostępne są tam również numery telefonów do punktów wypożyczalni działających w poszczególnych miastach.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.