Wiadomości z Katowic

Farmaceutyczne e-commerce, czyli apteka internetowa na miarę XXI wieku

  • Dodano: 2021-11-08 15:30

W świecie, w którym już niemal wszystko można kupić przez internet, wielu pacjentów rezygnuje z odwiedzania stacjonarnej apteki na rzecz zakupów online. Nowoczesna apteka internetowa ma nie mniejszy asortyment niż jej stacjonarny odpowiednik, a leki oferuje w niższych, atrakcyjniejszych dla pacjentów cenach.

  1. Legalna apteka internetowa
  2. Tania apteka internetowa

W aptece internetowej można kupić wiele produktów, których przeciętny konsument używa na co dzień. W jej asortymencie znajdują się nie tylko suplementy diety, ale również parafarmaceutyki czy dermokosmetyki.

Legalna apteka internetowa

Z zakupami w sieci wiąże się obawa o stan kupowanych leków i suplementów diety, dlatego aby zapewnić sobie bezpieczeństwo, należy korzystać jedynie ze sprawdzonych, legalnie działających aptek. Zanim pacjent skorzysta z serwisu apteki internetowej i zamówi potrzebne preparaty, powinien więc zweryfikować, czy apteka działa legalnie. Każda taka apteka musi posiadać stosowne zezwolenie na handel w sieci, wydawane przez właściwy dla niej urząd. Informacja o tym pozwoleniu powinna znajdować się na stronie internetowej, w widocznym miejscu, w postaci logo białego krzyża z trzema pasami w odcieniach zieleni i jednym szarym. Po kliknięciu w logo, pacjent może zweryfikować kto i kiedy wydał zezwolenie na prowadzenie apteki. Co więcej, taka apteka powinna publikować także dane Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego, pod który podlega, oraz odnośnik do Krajowego Rejestru Zezwoleń na Prowadzenie Aptek Ogólnodostępnych, Punktów Aptecznych oraz Rejestru Udzielonych Zgód na Prowadzenie Aptek Szpitalnych i Zakładowych.

Tania apteka internetowa

Jedną z największych zalet kupowania w sieci jest to, że w aptece online można znaleźć te same produkty, co w aptece stacjonarnej, ale w niższych cenach. Asortyment nie ogranicza się jedynie do parafarmaceutyków, używanych przez Polaków na dużą skalę, ale obejmuje również suplementy diety, sprzęt medyczny, olejki eteryczne, kosmetyki i dermokosmetyki, a także zdrową żywność i zioła. Do przeglądania oferty ze strony apteki wystarczy komputer PC, laptop, a nawet telefon komórkowy - strona internetowa apteki online działa na każdym urządzeniu i jest responsywna, dlatego zakupy są bardzo wygodne i skracają czas potrzebny na poszukiwanie poszczególnych leków. Co więcej, apteka online jest otwarta non stop, dlatego zakupów można dokonać w dogodnym dla siebie miejscu i czasie. Tanią i dobrą aptekę internetową znajdziesz w Twojej przeglądarce pod adresem https://www.nowafarmacja.pl/.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.