Katowice - portal miejski mojeKatowice.pl

Wiadomości z Katowic

Fluiconnecto - międzynarodowa jakość dla polskich przedsiębiorców

  • Dodano: 2019-03-19 08:15, aktualizacja: 2019-03-19 08:21

Wysoka jakość i profesjonalizm to cechy, które w pełni opisują działalność firmy Fluiconnecto by Manuli - międzynarodowego przedsiębiorstwa dostarczającego kompleksowe usługi w zakresie przemysłowej hydrauliki siłowej. Efektem wieloletniego doświadczenia i specjalistycznej wiedzy są produkty i usługi, z których korzystają największe firmy na całym świecie.

Hydraulika siłowa dla przemysłu

Fluiconnecto to lider na runku hydraulicznym. Od blisko 20. lat zajmuje się m.in.:
- zakuwaniem węży i przewodów hydraulicznych, klimatyzacyjnych, przemysłowych i pneumatycznych,
- sprzedażą komponentów hydrauliki siłowej,
- wsparciem działów utrzymania ruchu w obsługiwanych przedsiębiorstwach,
- fachowym doradztwem w zakresie montażu i serwisu układów i systemów hydraulicznych,
- znakowaniem przewodów hydraulicznych,
- regeneracją i produkcją siłowników hydraulicznych i pneumatycznych,
- serwisem olejowym.

Z usług Fluiconnecto korzystają przedsiębiorstwa z wielu branż, w których wykorzystywana jest hydraulika siłowa. Firma obsługuje klientów specjalizujących się m.in. w przetwórstwie tworzyw sztucznych, budowie i remoncie statków i maszyn, obsłudze platform wiertniczych lub myciu i czyszczeniu wodą.
Fluiconnecto - hydraulika siłowa

Polityka jakości związana z normami ISO

O wysokiej jakości usług i produktów Fluiconnecto świadczą wdrożone w firmie normy ISO: ISO/TS 17165-2, która dotyczy kompatybilności wszystkich elementów przewodów, pochodzących od jednego producenta, oraz system zarządzania jakością ISO 9001, wymuszający na Fluiconnecto ulepszanie procesów wewnętrznych, mających wpływ na jakość oferowanych usług i współpracę z klientami. Fluiconnecto jest także członkiem prestiżowego Komitetu Normalizacji Wyrobów Gumowych (UNC-CEN/TC 218).

Certyfikacji poddaje się również personel, złożony z wykwalifikowanych serwisantów i doradców technicznych. Dzięki temu pracownicy podnoszą swoją wiedzę i umiejętności, które wykorzystują podczas prac serwisowych i montażowych u klientów firmy, co ma duże znaczenie dla utrzymania wysokiej jakości usług.

Korzyści ze współpracy

Usługi oferowane przez Fluiconnecto mają charakter kompleksowy. Firma dostarcza zarówno usługi związane z hydrauliką siłową, jak również poszczególne komponenty systemów hydraulicznych. Doświadczeni serwisanci dojeżdżają do klienta, a dzięki pełnemu wyposażeniu każdej jednostki w potrzebne narzędzia i urządzenia, każda naprawa i serwis możliwe są do wykonania w szybkim tempie. 

Fluiconnecto działa również w Polsce, we Wrocławiu, Łodzi, Poznaniu, Krakowie, Tychach, Gliwicach, Gdańsku, Częstochowie i Mysłowicach.
 

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.