Katowice - portal miejski mojeKatowice.pl

Wiadomości z Katowic

Grzejniki dekoracyjne łazienkowe - jakie wybrać i gdzie kupić?

  • Dodano: 2019-12-09 13:00

Grzejniki dekoracyjne łazienkowe to wspaniała alternatywa dla tradycyjnych grzejników, które miały przede wszystkim ocieplać mieszkanie czy poszczególne pomieszczenia. Wybierając grzejnik dekoracyjny możesz dostosować go do stylu, który panuje w Twoim wnętrzu. Chociaż łazienka nie stanowi najbardziej reprezentatywnego pomieszczenia w mieszkaniu, wciąż chcemy czuć się w niej komfortowo i bezpiecznie. Ważne zatem, aby dobrze dobrać do niej każdy element. W ten sposób zapewnimy spójny i estetyczny wystrój.

Jakie grzejniki dobrać do nowoczesnego mieszkania?

Grzejniki nie muszą być ciężkie, masywne, nudne i mało estetyczne. Na rynku możesz znaleźć cały wachlarz grzejników poziomych, pionowych, podłużnych, walcowatych czy w kształcie drabinki. Możesz także wybrać grzejnik w formie gitary, strun gitarowych czy ceglanej ściany. Istnieją grzejniki w bardzo ciekawych, designerskich kształtach, np. z motywem labiryntu, kwiatów, czy właśnie gitary, a nawet wieży Eiffla.

Grzejniki dekoracyjne łazienkowe nie muszą być dużo droższe od tradycyjnych grzejników, a sprawią, że w Twoim domu będzie cieplej, przyjemniej i bardziej elegancko. Niekoniecznie musisz wybierać grzejniki w dziwnych, nieregularnych kształtach. Istnieją firmy, które oferują grzejniki w ciekawej formie, lecz niekoniecznie wybijających się z otoczenia, a podkreślających jego naturalne piękno. Pamiętaj, że nowoczesny styl stawia na prostotę. Niektórzy klienci pragną przemycić odrobinę stylu retro, wówczas idealnym rozwiązaniem stają się grzejniki pokryte starym mosiądzem.

Gdzie kupować grzejniki dekoracyjne łazienkowe?

Jedną z firm, która oferuje grzejniki dekoracyjne łazienkowe, jest Imers. Posiadają oni oryginalne rozwiązania, które mają zarazem prostą i estetyczną formę. Znajdziesz wśród nich niebanalne, podłużne grzejniki dekoracyjne łazienkowe o niesymetrycznych kształtach, które urozmaicą Twoje wnętrze. Więcej grzejników dekoracyjnych łazienkowych znajdziesz tutaj https://imers.pl/oferta/grzejniki-dekoracyjne/. Zależnie od tego, czy preferujesz styl klasyczny, nowoczesny czy retro, z pewnością będziesz mógł dobrać najlepszy grzejnik do Twojej łazienki. Taki zakup z pewnością będzie o wiele bardziej atrakcyjny niż standardowe urządzenia grzewcze w białym kolorze.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.