Katowice - portal miejski mojeKatowice.pl

Wiadomości z Katowic

Huawei Mate 20 Lite - połączenie jakości i konkurencyjnej ceny

  • Dodano: 2019-04-25 08:30, aktualizacja: 2019-04-25 08:34

Marka Huawei jest obecnie w Polsce jedną z najpopularniejszych firm, które oferują smartfony. Przede wszystkim jest to związane z dobrym połączeniem jakości, wyglądu i ceny. Nic więc dziwnego, że kolejne modele już krótko po premierze stają się kultowe i są tak chętnie kupowane. Jednak szczególne poruszenie wywołał telefon Huawei Mate 20 Lite. Zatem dowiedzmy się, co jest w nim takiego wyjątkowego.

Cena, która kusi

Trzeba przyznać, że ogromną zaletą Huawei Mate 20 Lite jest cena. Przy wysokich parametrach i dobrej jakości wykonania otrzymujemy telefon, który jest dostępny w naprawdę przystępnej cenie. Dlatego nikogo nie powinien dziwić fakt, że krótko po swojej premierze wspomniany model został nazwany kultowym, a jego sprzedaż ciągle rosła. Tym bardziej, że seria Mater Lite została stworzona jako nieco tańszy odpowiednik, ale nadal charakteryzujący się wysoką jakością, która zadowoli wiele osób.

Ciekawy wygląd

Wszystkie telefony marki Huawei charakteryzują się nieco zbliżonym do siebie wyglądem. Podobnie jest w przypadku Huawei Mate 20 Lite, choć wiele osób ocenia go znacznie lepiej od swojego poprzednika. Przede wszystkim jest to spowodowane dostępnym dwóm wersjom kolorystycznym, czyli złotym i niebieskim. Szczególnie ten pierwszy znalazł wielu wielbicieli ze względu na swoją niezwykłą elegancję, która będzie odpowiednia zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Poza tym z tyłu obudowy znajdziemy dwa obiektywy od aparatu oraz czytnik linii papilarnych.

Duży wyświetlacz

Kolejną zaletą Huawei Mate 20 Lite jest naprawdę spory wyświetlacz, które przekątna ma 6.3 cala i została wykonana z wykorzystaniem technologii LTPS IPS. Poza tym warto zwrócić uwagę na dobry obraz pod różnymi kątami. Jeżeli chodzi o kolory, to są głębokie, a my mamy możliwość regulowania ich intensywności w zależności od naszych preferencji, dzięki dodatkowym ustawieniom. Możemy tam zmieniać m.in. tryb kolorów, ale też dostosować barwy do tego, by dawały jak największy komfort oczom. Dzięki temu użytkowanie tego smartfonu jest naprawdę przyjemne, a zdjęcia i filmy mają bardzo nasycone kolory.

Parametry techniczne - jak wygląda ta kwestia?

Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na wykorzystanie najnowszego procesora Kirin 710, który jest bardzo dobrze oceniany w różnych testach. Jednak szczegóły będziemy mogli ocenić wtedy, gdy sami zaczniemy go używać. Poza tym pamiętajmy o tym, że telefon został zaopatrzony w cztery rdzenie po 2.20 GHz oraz kolejne cztery, których wartość wynosi 1.70 GHz. Nie możemy też pominąć informacji dotyczących czterech aparatów, z których przednie mają 24 i 2 Mpix, a tylne 20 oraz 2 Mpix. Jednak nie są to jedyne parametry, jakie są najważniejsze dla pracy telefonu.

Najważniejsze parametry Huawei Mate 20 Lite

  • Bateria 3750 mAh, która gwarantuje dość długi czas pracy;
  • Pamięć wewnętrzna 64 GB;
  • Wykorzystano system operacyjny Android 8.1 Oreo;
  • Pamięć RAM wynosi 4GB;
  • Zastosowano nowoczesny filtr kosmetyczny, który dopasowuje się do indywidualnych cech wyglądu człowieka, np. koloru skóry.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.