Wiadomości z Katowic

Ile zapłacimy za pozycjonowanie stron w Katowicach? Przykładowy cennik

  • Dodano: 2019-03-08 06:45, aktualizacja: 2019-03-08 07:07

Ile kosztuje pozycjonowanie we Katowicach? Katowice to stolica woj. śląskiego. Jak wszyscy wiemy zarobki w Katowicach są o ponad 30% większe niż w innych ościennych miastach. Jeśli chodzi o prowadzenie biznesu to mamy tutaj naprawdę ogromne pole manewru. Duży popyt na wszelkiego rodzaju usługi gwarantuje odpowiedni napływ klientów. Wiadomo jednak, że tam gdzie pieniądze, to pojawia się też duża konkurencja. Dzięki pozycjonowaniu możemy zyskać dostęp do nowych klientów, jak też zatrzymać tych starych.

Duży rynek, duże możliwości - Pozycjonowanie w Katowicach

Aż 80% użytkowników przed skorzystaniem z usługi czerpie informacje na temat usługodawcy przez internet. Zatem, jeśli Cię tam jeszcze nie ma, możesz tracić na prawdę wielu klientów. Samo przygotowanie strony internetowej - podstawowej wizytówki np. dla hydraulika to koszt 500 zł, jednak kluczem do sukcesu jest skuteczne pozycjonowanie strony i marketing w internecie na terenie Katowic - oczywiście, jeśli jesteś z tych rejonów. Przykładowa fraza "elektryk Katowice" ma ponad 1000 wyszukiwań miesięcznie - jak widać nawet tutaj powstały strony wizytówkowe mające na celu promowanie usług.

Zdecydowanie warto skorzystać z pozycjonowania, szczególnie, że w niektórych firmach możemy znaleźć przyjazne oferty bez długiego okresu wypowiedzenia, dzięki czemu nasze pieniądze są bezpieczne i sami możemy przetestować, czy inwestycja w pozycjonowanie nam się zwróci.

Jak wygląda przeciętna oferta pozycjonowania?

Ofert na rynku jest naprawdę bardzo dużo, jednak dobrego specjalistę od pozycjonowania znaleźć jest bardzo trudno. Wszystko dlatego, że większość firm idzie na łatwiznę i korzysta z tak zwanych "automatów do pozycjonowania",  które bardzo szybko przyczyniają się nie do wzrostu pozycji, ale spadku ruchu i strat. Dlatego tak ważne jest wybranie odpowiedniej firmy, która zatroszczy się o nasze pozycje.

W dzisiejszych czasach samo pozycjonowanie już nie wystarcza – aby być widocznym w internecie trzeba skorzystać z kompleksowej oferty, która łączy kilka elementów marketingu internetowego, marketing szeptany, pozycjonowanie lokalne w Katowicach, kampanie sponsorowane Adwords – wszystko to tworzy jedność, najlepiej więc korzystać powyższych rozwiązań jednocześnie.

Firmy, które oferują samo pozycjonowanie i nie łączą z sobą wszystkich tych ważnych aspektów nie są w stanie osiągnąć oczekiwanych efektów.

Przeciętna oferta pozycjonowania to w zależności od trudności frazy w Katowicach następujące ceny:

- Elektryk Katowice - około 300 zł/ms

- Sklep Meblowy Katowice - około 600zł /ms

- Fryzier Katowice- około 400zł/ms

- Doradca podatkowy Katowice  - około 800 zł/ms

Wybierając dobrą firmę, możemy szybciej wypozycjonować stronę za mniejsze pieniądze. Firmy z woj. śląskiego ze względu na stawki płacy w stolicy mają zdecydowanie zbyt wygórowane wymagania, dlatego warto skorzystać z dobrych firm pozycjonerskich takich jak 1stplace.pl 

Co zyskujemy współpracując z 1stplace - profesjonalną agencją pozycjonownia?

- Przyjazną ofertę i indywidualny kontakt

- Zdobywanie tylk odnośników o wysokim współczynniku TrustRank (np. Wikipedia) oraz zdywersyfikowanych
odnośników do Państwa serwisu

- W zależności od pakietu nawet 100 ręcznych linków wysokiej jakości miesięcznie

- Kompleksową ofertę: Adwords + Pozycjonowanie Katowice + Pozycjonowanie Map Google i Google Moja Firma

- Możliwość pozycjonowania długiej liczby słów "długiego ogona" w Katowicach 

- W cenie opinie na Google +

- Opinie na portalach społecznościowych takich jak Twitter, Facebook, Instagram

- Przejrzysty panel administracyjny i krótki miesięczny okres wypowiedzenia

- Pomoc w Copywriting'u

-  Analityka pozyskiwania i przepływu ruchu na stronie

Sprawdź tutaj - ofertę pozycjonowania Katowice partnera wpisu 1stplace.pl

Zniżka na hasło - "PREMIUM1stplace" - 10%

 

Pozycjonowanie za efekt hit czy kit

Wiele firm oferujących pozycjonowanie na śląsku oferuje błyskawiczne efekty w niskiej cenie, przy rozliczeniu na zasadzie za uzyskany efekt pozycjonowania, tutaj pytanie - czy to w ogóle możliwe? Pomyślmy, nikt nie chce pracować za darmo, a pozycjonowanie za efekt działa w taki sposób, że firmy oferujące taką usługę wybierają tylko te strony, które już posiadają określoną moc i dobierają do niej słowa kluczowe, których nikt nie szuka, dzięki czemu łatwo im to wypozycjonować. Jednak czy to ma sens dla Państwa biznesu? 


Zobacz jakie możliwości daje pozycjonowanie

Zaufaj profesjonalistom postaw na pozycjonowanie lokalne w Katowicach z 1stplace.pl

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.