Wiadomości z Katowic

Jaką pościel do hotelu wybrać?

  • Dodano: 2020-03-13 11:15

Pościel hotelowa, stanowi produkt specjalnego przeznaczenia, dlatego jej jakość nie powinna wzbudzać żadnych zastrzeżeń.

Będąc właścicielem hotelu, czy też innego pensjonatu, warto porządnie zastanowić się przed ostateczną decyzją. Pościel hotelowa jest użytkowana niesamowicie często, dlatego musi być naprawdę solidna. Doskonałą ofertę posiada firma Textilo Group, która jest wiodącym producentem pościeli hotelowej. Oprócz doskonałej estetyki, cechują się także idealnym szyciem i wykorzystaniem materiałów najwyższej jakości. Dzięki temu, pościel hotelowa od Textilo zachwyca wszystkich gości za każdym razem i zachęca do zdrowego odpoczynku.

Najlepsza pościel hotelowa

Pościel marki Textilo Group jest nie tylko niesamowicie wytrzymała, ale także odporna na częste pranie również w wysokich temperaturach. Dodatkowo, prezentuje się niezwykle elegancko i pozwala na uzyskanie wysokiej estetyki. Dobra pościel hotelowa to taka, która wykazuje właściwości szybkoschnące, a proces pielęgnacji nie ma wpływu na jej wygląd ostateczny. W ofercie producenta pościeli hotelowej znajdują się poszewki bawełniane oraz pościel z adamaszku, która jest niesamowicie elegancka, jedwabiście gładka, a dodatkowo posiada oryginalne, florystyczne zdobienia. Oprócz tego polecane są także poduszki i kołdry hotelowe płócienne, z policottonu, z bawełny satynowej oraz z bawełny w satynowe pasy, które potęgują jej wyjątkowość.

Pościel odporna na użytkowanie

Ponieważ pościel użytkowana w hotelach jest narażona na częste zabiegi pielęgnacyjne, to jej jakość musi być naprawdę wyjątkowo wysoka. Ta, dostępna w ofercie Textilo Group jest dostosowana do prania w wysokich temperaturach, nawet do 90 stopni Celsjusza. Oprócz tego posiada kilka rozmiarów, dzięki czemu łatwo dopasować ją do określonych wymiarów łóżka. Poszewki wykonane są z materiałów w kolorze białym lub ecru, co sprawia, że pokój wygląda niezwykle świeżo i bardzo estetycznie. Gładki materiał daje efekt niesamowitej wyjątkowości i pozwala na całkowitą regenerację po ciężkim dniu. Wybór takiej pościeli, zapewni nie tylko ponadprzeciętny wygląd wnętrza, ale również zdrowy i spokojny sen. Textilo Group dba o wszystkich swoich klientów, dlatego pościel hotelowa powstaje w oparciu o najwyższe standardy jakości i wysokogatunkowe materiały.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.