Wiadomości z Katowic

Jesienny must have w eleganckiej garderobie od Lavard

  • Dodano: 2021-11-18 14:30, aktualizacja: 2021-11-19 12:02

Jesień to sezon kiedy zaczyna otaczać nas nieco bardziej melancholijna oraz chłodna aura, ale jest to także czas, w którym wiele marek modowych przedstawia swoje najnowsze kolekcje jesienne. Marka Lavard inspirując się najnowszymi trendami zaprezentowała kolekcję damską oraz męską, która w unikalny sposób łączy ponadczasową klasykę z oryginalną, jesienną kolorystyką.

Jesień to sezon kiedy zaczyna otaczać nas nieco bardziej melancholijna oraz chłodna aura, ale jest to także czas, w którym wiele marek modowych przedstawia swoje najnowsze kolekcje jesienne. Marka Lavard inspirując się najnowszymi trendami zaprezentowała kolekcję damską oraz męską, która w unikalny sposób łączy ponadczasową klasykę z oryginalną, jesienną kolorystyką. Lavard w najnowszej kolekcji ponownie korzysta z najwyższej jakości tkanin od zaufanych włoskich producentów. Produkcja zorganizowana lokalnie oraz przykładanie ogromnej uwagi do bardziej ekologicznych metod powstawania odzieży jest bardzo potrzebnym krokiem w kierunku ochrony planety. W przeświadczeniu o wadze podjętych kroków powstała kolekcja męska, której kolorystyka oraz myśl przewodnia wyraźnie powracają do korzeni, czyli jesiennej, górskiej natury.

Osnowa kolorystyczna kolekcji męskiej intryguje już przy pierwszym zetknięciu z proponowanymi stylizacjami. Do sztandarowych kolorów w sezonie jesiennym należą otaczające nas w przyrodzie rudości i brązy. W swojej najnowszej kolekcji Lavard wykonuje dodatkowy krok i proponuje panom paletę barw, która wciąż kojarzy się bardziej z późnym latem i jego kolorystyką. Fundamentem jest brąz, ale w bardzo nieszablonowym wydaniu. Jego cynamonowy, ciepły, a wręcz pachnący odcień przewija się na jednolitych tkaninach, ale także jako część wzorów, obszyć oraz podszewek. Skomponowano go nieco awangardowo z nieocenionym kolorem niebieskim, przybierającym dziś niezwykle energiczną nutę. Ten wariat koloru niebieskiego dodaje kolekcji wyjątkowej świeżości oraz doskonale kontrastuje z dominującą kolorystyką. W kolekcji marki goszczą także typowe dla sezonu czerwienie, jednak w złamanym, korzenno-ceglastym wariancie przypominającym paloną hennę. Przyjętą kolorystykę uzupełniają bursztynowy i słoneczny pomarańcz, ale także stonowane szarości, grafity oraz camele. Kolekcja jest bardzo ciekawym wydaniem klasycznej, jesiennej palety barw, którą uwydatniają odcienie przywodzące na myśl wędrówkę górską doliną pełną wciąż zielonych świerków i sosen, które przeplatają leniwe promienie słońca lejące się z przejrzystego nieba.

Filarem kolekcji są flagowe dla marki okrycia wierzchnie. Marka Lavard od lat szyje perfekcyjnie dopasowane, ponadczasowe płaszcze jesienne i zimowe, które niezmiennie zachwycają klientów swoją jakością oraz estetyką wykonania. Nie mogło ich także zabraknąć w propozycjach na nadchodzący sezon. Wśród modeli płaszczy znajdują się propozycje stworzone nie tylko z myślą o miłośnikach klasycznej elegancji, ale także o mężczyznach chętnie podążających za trendami. Wśród deseni wyraźnie dominuje ponadczasowa krata, która w propozycjach Lavard przyjmuje różne skale oraz faktury. Tym, co bezkonkurencyjnie opanuje męskie szafy tej jesieni będą duety kraciastych marynarek z miękkimi i ciepłymi golfami dzianinowymi. Całość ozdobiona oryginalnymi poszetkami, czy krawatami doskonale odnajduje się w zaproponowanej kolorystyce, dla której może być naturalnym przedłużeniem lub nieoczywistym kontrastem. Wizerunek mężczyzny Lavard, który wyłania się na tle zaprezentowanej kolekcji to z pewnością świadomy swoich potrzeb oraz bieżących trendów mężczyzna, który zręcznie łączy w swoim ubiorze klasykę z nonszalancją i nowoczesnym spojrzeniem na modę.

Wszystkich panów zapraszamy do zainspirowania się propozycjami od marki Lavard. Zaproponowane modele odzieży w odświeżonych barwach jesieni pozwalają na nieoczywiste połączenia stylizacyjne oraz uzupełnienie swojej garderoby w ponadczasowe ubrania osadzone w najnowszych trendach. Kolekcja męska jest już dostępna w salonach stacjonarnych, a także w sklepie internetowym Lavard.

Sylwia MachowskaSylwia Machowska
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.