Wiadomości z Katowic

Jeśli prowadzisz punkt paczkowy, finansowy lub inny usługowy musisz to przeczytać

  • Dodano: 2021-01-26 13:15, aktualizacja: 2021-01-29 08:58

Przez pandemię wiele działalności gospodarczych bardzo ucierpiało. Warto więc optymalizować swoją pracę i w miarę możliwość poszerzać działalność o dodatkowe usługi, które pomogą przetrwać ciężkie czasy. Jedną z takich usług są przesyłki kurierskie ale nie tylko.

Od kilkunastu lat dostarczamy usługi kurierskie różnych przewoźników naszym klientom za pośrednictwem serwisu lepszykurier.pl

Obecnie nasza oferta jest znacznie szersza i pomagamy różnym punktom handlowym i usługowym poszerzyć swoją ofertę. Co proponujemy:

-  otwarcie nowego punktu paczkowego lub wprowadzenie wysyłki przesyłek w istniejącym punkcie, dostarczamy również oprogramowanie (stronę internetową) do obsługi klientów biznesowych, którymi możesz zarządzać i ofertować im różnych przewoźników (od przesyłek krajowych, palet po przesyłki zagraniczne)

-  świadczymy usługi seo, które mogą Państwo proponować w swoim punkcie

-  posiadamy atrakcyjne produkty naszych partnerów o które mogą Państwo wprowadzić do swojej oferty

Jakie punkty szczególnie powinny się zainteresować naszą ofertą:

 

- punkty paczkowe

- punkty finansowe

- punkty związane z nieruchomościami

- punkty związane z ubezpieczeniami

- inne

W przypadku zainteresowania poszerzeniem lub zoptymalizowaniem obecnej działalności prosimy o kontakt.

W czasie pandemii wiele firm ucierpiało jednak pandemia przełożyła się na zwiększone zainteresowanie usługami kurierskimi jak również wszelkimi usługami związanymi ze sprzedażą w internecie również działaniami marketingowymi. Popyt na te usługi znacznie się zwiększył. Wprowadzenie takich usług kiedy prowadzi się już działalność nie musi generować dodatkowych kosztów a może znacznie poprawić sytuację firmy. Zwiększa ruch klientów, którzy chcąc nadać przesyłkę odwiedzają dany punk handlowy czy to usługowy. Możliwe, że wielu już obecnych klientów korzysta z takich usług i można zaproponować im alternatywę w postaci naszych usług. Dodatkowym atutem jest pomoc w zapakowaniu przesyłki lub dostarczenie materiałów do spakowania takiej przesyłki. W warunkach domowych nie zawsze materiały, które posiadamy są wystarczające aby odpowiednio zabezpieczyć przesyłkę. Podstawowa wiedza w tym zakresie pomoże doradzić klientowi z jakich usług skorzystać oraz jak przygotować przesyłkę - my dostarczymy Ci wiedzę, narzędzia i usługi - zapraszamy.