Wiadomości z Katowic

Kolejka, którą można usprawnić

  • Dodano: 2021-04-22 07:45, aktualizacja: 2021-04-22 07:55

Nikt z nas nie lubi kolejek, ale jak dobrze wiemy, zdarzają się one w różnych miejscach. Często trzeba odstać swoje w urzędzie, aptece, czy też na poczcie. Warto jednak wiedzieć o tym, że niedogodności z nimi związane można częściowo usunąć, korzystając z nowoczesnych rozwiązań, umożliwiających obsługę takich kolejek. Sprawnie przemieszczająca się kolejka, obsługiwana zgodnie z planem, nie musi być wcale odbierana jako niedogodność.

1. Elektroniczny system kolejkowy

2. Nowoczesne rozwiązania na wyciągnięcie ręki

Elektroniczny system kolejkowy

Dobrze zorganizowany system kolejkowy z pewnością usprawni pracę wielu instytucji różnego typu. Nowoczesne rozwiązanie elektroniczne jakim jest specjalistyczny sprzęt do systemów kolejkowych będzie dobrym rozwiązaniem, z którego będzie można korzystać przez wiele lat. KolejkoBot, bo tak się nazywa owo rozwiązanie, jest pomysłem dzięki któremu system kolejkowy dla przychodni, czy też np. system kolejkowy dla szpitali usprawni obsługę każdej kolejki. Można go znaleźć w witrynie sklepowej WidNet, którą bez trudu odnajdziemy w sieci. Nabędziemy tam kompleksowe wyposażenie oraz wszelkie niezbędne wyświetlacze, czy też kiosk kolejkowy, itp. Dzięki takiemu rozwiązaniu nowoczesny system kolejkowy dla aptek lub system kolejkowy dla sklepów może zacząć działać praktycznie od zaraz. Producent podaje ceny w swoim sklepie, a więc od ręki możemy sobie sami policzyć, ile wyniesie koszt zakupu takiego oprogramowania oraz urządzeń. Jedno jest pewne - dzięki temu kolejki w naszym szpitalu czy też sklepie, staną się o wiele mniej stresujące dla wszystkich, klientów jak i ludzi, którzy ich obsługują.

Nowoczesne rozwiązania na wyciągnięcie ręki

Na stronie KolejkoBot znajduje się także ogólnopolska sieć dystrybutorów, którzy obsługują dystrybucję tego systemu. Są tam konkretne namiary teleadresowe, dzięki którym trafimy tam, gdzie powinniśmy. System kolejkowy do pobrania jest dostępny dla windows i na linux,co zdecydowanie zwiększa jego atrakcyjność. Oficjalnie podany cennik daje nam pewność, że kupujemy program oraz osprzęt, za który zapłacimy dokładnie tyle, ile widnieje na stronie w internecie. Na stronie znajdziemy także filmy ilustrujące działanie kolejkomatu. To pozwoli nam zobaczyć jego działanie w "terenie" i tym samym ułatwi nam podjęcie ostatecznej decyzji. Kolejkomat może np. obsługiwać kilka kolejek jednocześnie, pozwala obsługiwać niepełnosprawnych poza kolejnością, czy też umie przemieszczać ludzi pomiędzy kolejkami. Potencjalnych zastosowań jest oczywiście więcej. Warto się o tym przekonać na własne oczy.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.