Wiadomości z Katowic

Marzysz o własnym mieszkaniu? Skorzystaj z pomocy HipoRankera!

  • Dodano: 2022-07-27 09:00, aktualizacja: 2022-07-29 13:55

Już od dawna myślisz o zakupie własnego mieszkania, a wynajem coraz bardziej daje Ci się we znaki? Niestety, nie dysponujesz wystarczającą kwotą, aby kupić mieszkanie za gotówkę, dlatego musisz wesprzeć się kredytem hipotecznym? HipoRanker pomoże Ci w znalezieniu najlepszej oferty kredytu hipotecznego – i nie tylko!

HipoRanker – na jaką pomoc możesz liczyć?

Poszukiwania oferty kredytu hipotecznego są obecnie bardzo trudnym zadaniem. Z jednej strony – oferty banków są mocno zróżnicowane, co sprawia, że ich porównanie bywa bardzo czasochłonne. Z drugiej natomiast strony – obecna sytuacja gospodarcza powoduje, że banki niechętnie udzielają kredytów hipotecznych, szczególnie tym osobom, które nie są w bardzo dobrej sytuacji finansowej. Jak wobec tego znaleźć ofertę kredytu, dzięki której zakup wymarzonego mieszkania stanie się możliwy?

Właśnie tutaj z pomocą przychodzi HipoRanker. Możesz liczyć na pełne wsparcie podczas poszukiwań kredytu hipotecznego. Przy okazji dowiesz się także, jaka jest Twoja zdolność kredytowa. 

Sprawdź swoją zdolność kredytową

Jeżeli chcesz skorzystać z kredytu hipotecznego na zakup mieszkania, musisz zacząć od określenia swojej zdolności kredytowej. Dzięki temu dowiesz się, o jaką kwotę kredytu realnie możesz się ubiegać, a także jakiego wkładu własnego będziesz potrzebować. Jest to bardzo istotne, ponieważ dzięki znajomości swojej zdolności kredytowej łatwiej będzie Ci zaplanować wydatki. Pozwoli Ci to także na określenie, na jaką nieruchomość możesz sobie pozwolić. 

HipoRanker pomoże Ci w określeniu Twojej zdolności kredytowej. Wystarczy, że wypełnisz prosty formularz, a na tej podstawie dowiesz się, o jaką kwotę kredytu możesz się ubiegać. Pytania w formularzu są bardzo proste – dotyczą one miesięcznych dochodów, wydatków, kosztów stałych czy innych zobowiązań finansowych, które posiadasz. 

Znajdź najlepszą ofertę kredytu hipotecznego

Kiedy dowiesz się, jaka jest Twoja zdolność kredytowa, możesz przystąpić do określenia parametrów kredytu, jakie Cię interesują. O jaką kwotę chcesz się ubiegać? Jaki byłby optymalny dla Ciebie okres spłaty? Udało Ci się już znaleźć mieszkanie, o jakim marzysz, czy dopiero planujesz poszukiwania? 

Kiedy odpowiesz na wszystkie te pytania, HipoRanker przygotuje dla Ciebie indywidualne zestawienie ofert kredytów hipotecznych, które będą najlepiej dopasowane do Twoich konkretnych potrzeb. W ten sposób poznasz szczegóły różnych ofert i dowiesz się, jaki byłby całkowity koszt kredytu w różnych bankach. 

Bez spotkań z przedstawicielami banków czy samodzielnego poszukiwania informacji o kredytach na stronach internetowych banków – brzmi dobrze, prawda? Nic dziwnego, że tak wiele osób, które planują skorzystanie z kredytu hipotecznego, korzysta ze wsparcia HipoRankera. To naprawdę nieoceniona pomoc przy poszukiwaniu najlepszej oferty kredytu. 

HipoRanker – zrealizuj marzenie o własnych mieszkaniu

Droga ku własnemu mieszkaniu często bywa trudna – nie tylko z uwagi na konieczność ubiegania się o kredyt hipoteczny, ale też dlatego, że znalezienie idealnego lokum potrafi zająć nawet kilka miesięcy. W końcu każdy z nas chce, aby wymarzone mieszkanie – na które trzeba było tak długo czekać – spełniało wszystkie nasze oczekiwania. 

O ile HipoRanker nie może pomóc przy poszukiwaniu nieruchomości, o tyle potrafi sprawić, że ubieganie się o kredyt hipoteczny czy poszukiwanie najlepszej oferty kredytowania nie będzie takie trudne. Wystarczy poświęcić nieco czasu na wypełnienie formularza, na podstawie którego HipoRanker określi Twoją zdolność kredytową, a następnie przygotuje zestawienie ofert kredytu, które będą dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Zdecydowanie warto skorzystać z pomocy HipoRankera – dzięki temu wymarzone mieszkanie już niebawem będzie mogło być Twoje!

Justyna RomańczykJustyna Romańczyk
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.