Wiadomości z Katowic

Najlepszy prezent na Gwiazdkę? SPA!

  • Dodano: 2019-11-06 15:00

Wizyta w SPA lub salonie kosmetycznym

Voucher do SPA lub salonu kosmetycznego jest bardzo uniwersalnym prezentem. W dzisiejszych czasach wiele osób poświęca swojej osobie coraz mniej czasu – są zabiegani i zestresowani. Voucher na odprężające zabiegi pozwoli się zrelaksować, poprawić samopoczucie i zebrać siły na więcej. Dobrym rozwiązaniem jest wybranie ośrodka, który przeprowadza wiele różnych zabiegów, na przykład Salon Kosmetyczny Katowice Fizjodiet Medical SPA. Gabinet znajduje się w samym centrum Katowic oraz oferuje zarówno zabiegi typowe dla salonów kosmetycznych, jak i masaże oraz rytuały SPA. Takie połączenie usług pozwala na kompleksową opiekę nad obdarowaną osobą.

Voucher na zabieg czy na kwotę?

Większość salonów SPA i gabinetów kosmetycznych pozwala na zakup vouchera prezentowego na określoną kwotę, grupę zabiegów do wyboru lub opłacenie z góry wybranego pakietu. Każde rozwiązanie ma swoje wady i zalety. Voucher na konkretny zabieg jest dobry tylko wtedy, gdy wiemy, że drugiej osobie na pewno będzie on odpowiadać. Źle trafiony prezent może nie tylko doprowadzić do obopólnego rozczarowania, ale też w skrajnym wypadku obrazić. Dlatego znacznie bezpieczniejszym rozwiązaniem jest voucher na określoną kwotę lub na grupę zabiegów do wyboru. Dzięki temu, obdarowana osoba sama wybierze jaki rytuał SPA lub pielęgnację preferuje. Dzięki temu nie dojdzie do sytuacji, w której prezent byłby nietrafiony.

DSC_8782.jpg

Odprężenie dla umysłu i ciała

Zarówno pielęgnacja w salonie kosmetycznym jak i masaże w SPA niosą ze sobą pozytywne skutki i dla ciała, i dla umysłu. Jeśli chodzi o ciało, to oprócz oczyszczenia i nawilżenia skóry, masowanie wpływa na ukrwienie i prace organów wewnętrznych. Poprawia metabolizm i przemianę materii, odpręża i wzmacnia mięśnie, a lepsze ukrwienie powoduje docieranie większej ilości tlenu do poszczególnych organów. Dlatego po dobrym masażu jesteś wypoczęty i pełny sił na więcej. Taki relaks jest dobry dla każdego – zarówno dla tych, kto całe dnie pracuje fizycznie, jak i dla pracownika biurowego.

Jeśli chodzi o umysł, to bycie odbiorcą zabiegów pielęgnacyjnych naprawdę odpręża. Aromaterapia, relaksująca muzyka i ciepłe powietrze sprawiają, że przestajesz być napięty i zestresowany. Oczyszczasz głowę z myśli, nabierasz energii. Dlatego tak istotne są te chwile relaksu. Dodatkowo, po takim wypoczynku masz zwyczajnie lepszy nastrój!

Skorzystajcie z okazji razem

Voucher do SPA lub gabinetu kosmetycznego to doskonały pretekst na spędzenie więcej czasu ze sobą. Połączcie wizytę w salonie z zakupami, wyjściem na kawę czy zwyczajnym spacerem. Dzień pełny relaksu? Świetny plan! Jest to okazja do zrelaksowania się i nadrobienia zaległości w kontakcie z drugą osobą. Mama, przyjaciółka czy siostra na pewno się uradują możliwości spędzenia z Tobą całego dnia.

Nie na ostatnią chwilę

Pomimo, że voucher wydaje się dosyć prosty w zakupie, to nadal jest to proces, który wymaga nieco przemyślenia. Chcesz, aby Twój spodobał się w stu procentach. Dlatego poświęć dłuższą chwilę na wybór najlepszego salonu, który zaoferuje zabiegi na wysokim poziomie a dodatkowo ma dość szeroki wybór oferowanych pakietów. Dzięki temu, dasz obdarowanej osobie jeszcze większy wybór, a prezent będzie naprawdę udany!

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.