Wiadomości z Katowic

"Nowa Mazurska", czyli kolejna inwestycja Adeko Nieruchomości

  • Dodano: 2022-03-21 07:30, aktualizacja: 2022-03-28 06:00

Lokalny deweloper Adeko Nieruchomości ruszył z nową inwestycją. Przy ulicy Mazurskiej w Rudzie Śląskiej powstanie 36 budynków jednorodzinnych. Prace już ruszyły!

Osiedle domków jednorodzinnych przy ul. Mazurskiej

Inwestycja „Nowa Mazurska” zakłada budowę 36 dwukondygnacyjnych jednorodzinnych budynków o powierzchni użytkowej w wynoszącej 143.15 m2 oraz po jednym o powierzchni 87.9 i 149.1 m2. W każdym budynku znajdować się będzie od 4 do 6 sypialni, garaż, pralnia i dwie łazienki.

Inwestycja ta dedykowana jest najbardziej wymagającym klientom, którzy cenią dobrą lokalizację. Okolica jest bezpieczna i ma kameralny charakter, na osiedlu znajduje się tylko zabudowa jednorodzinna, a w bliskim otoczeniu znajdziemy las, drogi rowerowe i trasy spacerowe. „Nowa Mazurska” znajduje się niedaleko węzła A4, co sprawia, że dojazd do centrum Rudy Śląskiej i miast ościennych nie sprawia żadnego problemu. Do osiedla dojechać można z dwóch stron – od ul. Piwnej i 1 Maja.

Doświadczeni projektanci, architekci i firma wykonawcza zadbali, aby do konstrukcji budynku wykorzystane zostały tylko najwyższej jakości materiały. Wszystkie zastosowanie w projekcie materiały, rozwiązania techniczne i urządzenia mają właściwe atesty i aprobaty oraz odpowiadają normom bezpieczeństwa PPOŻ. i BHP.

Lokalny deweloper z Rudy Śląskiej

Firma Adeko działa na terenie Rudy Śląskiej i miast ościennych już od 2015 roku, przez co lokalny rynek nieruchomości nie ma przed nią żadnych tajemnic. W ramach swoich usług oferuje profesjonalne remonty, wykończenia i kompleksowe przygotowanie nieruchomości pod sprzedaż.

W 2017 firma zrealizowała pierwszą komercyjną inwestycję, którą była budowa hali produkcyjnej. Zaledwie rok później ruszyła z kolejną inwestycją, tym razem na rynku budownictwa jednorodzinnego – „Mazurska 2018”, w ramach której powstały cztery domy jednorodzinne. W 2021 roku działalność rozpoczęła spółka Adeko Nieruchomości, a w niedalekiej przyszłości firma planuje kolejne inwestycje.

Sylwia MachowskaSylwia Machowska
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.