Wiadomości z Katowic

Odzyskiwanie skasowanych plików jak zrobić?

  • Dodano: 2022-04-12 07:45, aktualizacja: 2022-04-13 08:25

Temat odzyskiwania skasowanych plików jest bardzo obszerny i żeby go zrozumieć trzeba przeanalizować na czym polega usuwanie plików.

Odzyskiwanie danych z telefonu

Czy zdarzyło ci się kiedykolwiek usunąć jakieś zdjęcie czy też inny plik, a może sms i po usunięciu chciałbyś to cofnąć ? Chyba każdemu z nas się to zdarzyło. I o ile w odniesieniu do pojedynczego pliku bądź sms odzyskiwanie jest niewspółmiernie pracochłonne tak jeżeli zostało skasowane setki zdjęć warto wiedzieć że wszystkie usunięte pliki da się odzyskać , więcej możesz przeczytać na plom.pl

Jak odzyskać dane z telefonu z uszkodzonym ekranem

Jeżeli mówimy o usuniętych danych warto zapoznać się na czym tak naprawdę polega usunięcie danych czy to z komputera czy też telefonu. Po usunięciu np zdjęcia ten plik dalej znajduje się na naszym dysku, zostaje jedynie tak jakby ukryty dla użytkownika, ale do póki nie zostanie nadpisany innymi danymi każde takie zdjęcie da się odzyskać.

Jak odzyskać dane z laptopa który się nie włącza

Laptop nie musi się włączać żeby odzyskać dane z dysku i to nie zależnie czy jest to dysk HDD czy też SDD wszystkie dane w prosty sposób możemy odzyskać. Tak samo wiele osób błędnie myśli że formatując dysk czy też kartę pamięci trwale usuwa dane, otóż nie wszystkie te dane są możliwe do uzyskania za pomocą programów do odzyskiwania danych. Jest wiele darmowych narzędzi do odzyskiwania danych zobacz tu http://plom.pl/odzyskiwanie-usunietych-zdjec/

Odzyskiwanie plików z kosza

Wbrew pozorom żeby trwale usunąć pliki min zdjęcia samo formatowanie nic nie da, żeby nie dało się ich odzyskać należy takie dane nadpisać kolejnymi zdjęciami bądź innymi danymi. Jeżeli nie zostaną nadpisane wszystkie tego typu dane można odzyskać i to bez względu na to czy są to smsy cz też zdjęcia, filmy czy jakiekolwiek inne pliki, wszystkie da się odzyskać.

Jak przywrócić usunięte pliki z telefonu

Bez specjalnych programów do nadpisywania danych każdy usunięty plik z komputera czy smartfonu można w ciągu kilku minut odzyskać, ale więcej o tym przeczytasz w artykułach z linków. Warto zainteresować się darmowymi programami do odzyskiwania danych, nigdy nie wiadomo kiedy taki program nam się przyda, a wielu osobom zdarza się usunąć coś przez przypadek.

Sylwia MachowskaSylwia Machowska
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.