Wiadomości z Katowic

Pomysł na kompaktowy biznes

  • Dodano: 2020-06-30 08:15, aktualizacja: 2020-06-30 10:23

Poszerzenie własnej działalności gastronomicznej albo jej rozpoczęcie to wyzwanie, które może przynieść ogromny zysk dla właściciela. Firma BANNERT oferuje sprzedaż m.in. przyczep gastronomicznych, które ułatwią Ci założenie mobilnego biznesu w dowolnym miejscu. Takie rozwiązania okazują się pomocne, gdy potencjalny właściciel boi się zaangażować emocjonalnie i finansowo - zakup przyczepy to przede wszystkim oszczędność czasu i pieniędzy.

Dlaczego warto założyć swój biznes?

Własna firma to nie tylko zdecydowanie większe zarobki, ale przede wszystkim elastyczny wymiar pracy i dogodność w postaci bycia szefem dla samego siebie. Znaczna niezależność oraz decyzyjność będą niemałą zaletą dla osób, które dotychczas pracowały na etacie, mając nad sobą kilku szefów i odpowiadając przed nimi za wykonane zlecenia. Komfort pracy w swoim biznesie sprawia, że praca przestaje być przykrym obowiązkiem.

Jak zatem połączyć ten opis z przyczepą gastronomiczną? Przede wszystkim przyczepa daje właścicielowi ogromną dowolność co do miejsca pracy, świadczonych usług, liczby zatrudnionych pracowników i wielu innych. Bannert w swej ofercie posiada przyczepy o trzech zastosowaniach: do sprzedaży makaronu, do sprzedaży mięsa i wędlin oraz sprzedaży lodów. Potencjalny klient może wybrać idealny biznes dostosowany do jego potrzeb i wymagań.

Przyczepy gastronomiczne dla każdego

Niewątpliwą zaletą oferowanych przez nas projektów jest możliwość ich indywidualnego dopasowania do niestandardowych wymiarów, kreatywnego pomysłu i zaawansowanej wizualizacji. Nasze przyczepy nie są skierowane zarówno do małych przedsiębiorstw, jak i dla dużych - rozmiar biznesu w pełni zależy od oczekiwań klienta. Jeżeli obawiasz się, że nie zdołasz przetransportować przyczepy z punktu A do punktu B - bez obaw, nasza ekipa transportowa zrobi to za Ciebie.

Wszystkie zrealizowane przez nas projekty wymagały nie tylko zdolności technicznych, ale także artystycznych - pomagamy klientom w doborze odpowiednich elementów dekoracyjnych, kolorów i innych zdobień umieszczonych na przyczepie gastronomicznej. Kolejnym atutem jest specjalnie przygotowana oferta dla osób zaczynających karierę w gastronomii - oferujemy nowe możliwości finansowania, obejmujące zarówno leasing, jak i standardowe kredytowanie.

Realizacja

Chętnie realizujemy spersonalizowane projekty przyczep, ale jednocześnie zachęcamy do zapoznania się z dotychczasową bazą naszych produktów i ewentualnym wyborem idealnej przyczepy. W ten sposób pozwoli to na zaoszczędzenie czasu i skorzystanie z gotowego wzorca. Wszyscy klienci kupujący przyczepy w Bannert mają dostęp do ich profesjonalnego serwisowania.

Mobilna inwestycja

Założenie własnego biznesu jest sporym życiowym wyzwaniem. Najczęściej ludzie boją się ogłoszenia upadłości i wizji rosnących opłat za utrzymanie lokalu. Zakup przyczepy gastronomicznej zawsze niesie ze sobą pewne ryzyko, ale na jego korzyść działają rzeczy takie jak: mobilność (przy wzroście ceny za dzierżawienie ziemi, można się przenieść), konkurencyjność cen (przyczepa jest tańsza niż comiesięczne utrzymanie lokalu) czy widoczność (przyczepa wyróżnia się na tle zabudowanych sklepów i lokali usługowych). Każda z tych cech jest istotna i sprawia, że prowadzenie własnego biznesu staje się prostsze.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.