Katowice - portal miejski mojeKatowice.pl

Wiadomości z Katowic

Porady prawne - osobiście czy on-line?

  • Dodano: 2019-11-20 08:30, aktualizacja: 2019-11-20 09:03

Coraz więcej kancelarii prawnych oferuje obecnie usługi poradnictwa prawnego on-line. Czy to oferta, na którą warto się zdecydować?

Nie musimy znać dokładnych przepisów prawa, ale mamy obowiązek ich przestrzegać. Wtedy, gdy pojawiają się problemy prawne, często pojawia się też pytanie – jak je rozwikłać? Aby mieć pewność prawidłowej interpretacji przepisów warto skorzystać z pomocy prawnika. Prawnik taki jak adwokat czy też radca prawny może zapewnić swoim klientom kompleksową pomoc prawną. Obejmuje ona przede wszystkim udzielanie porad prawnych, czyli odpowiedzi na zapytania związane z prawem. Aktualnie po poradę prawną do kancelarii możemy udać się nie tylko osobiście, ale także możemy przesłać ją przez internet. Co sprawdzi się lepiej?

Artykuł powstał przy współpracy z Kancelarią adwokacką z Katowic - https://www.adwokaci-reck.pl/

Poradnictwo prawne on-line – bez wychodzenia z domu

Gdy liczy się komfort, porady prawne on-line to bardzo atrakcyjna propozycja dla każdego, kto chciałby otrzymać odpowiedzi na swoje pytania. Porady prawne on-line polegają na przesłaniu zapytania do kancelarii przez internet. Następnie prawnik wycenia usługę i przekazuje informację o cenie do klienta. Gdy ten zgadza się na skorzystanie z oferty, wtedy musi ją opłacić. Po otrzymaniu wpłaty prawnik przygotowuje odpowiedź i przekazuje ją drogą elektroniczną do klienta. Taka forma udzielania porad prawnych jest zdecydowanie bardzo wygodna, lecz też nie pozwala nam na zadanie dodatkowych pytań, co jest możliwe przy rozmowie w cztery oczy. Jeśli chodzi natomiast o koszty, najczęściej za poradę on-line zapłacimy nieco mniej niż za tę udzieloną stacjonarnie.

Wybierz najlepszą kancelarię prawną już teraz!

Szukasz dobrego prawnika? W takim przypadku znajdziesz to przez internet! Wpisz do wyszukiwarki słowa „kancelaria adwokacka Katowice” lub podobne, aby natychmiast znaleźć adresy kancelarii działających stacjonarnie w tym mieście. Dobre kancelarie prawne oferujące poradnictwo on-line dostępne są także w Katowicach. Jeśli zatem potrzebujesz profesjonalnej pomocy prawnej, teraz możesz otrzymać ją nie tylko osobiście w siedzibie kancelarii, ale także on-line – bez konieczności wychodzenia z domu!

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.