Wiadomości z Katowic

Prezent na zakończenie szkoły

  • Dodano: 2021-06-18 10:45, aktualizacja: 2021-06-21 11:04

Twoje dziecko odnosi sukcesy w nauce i chciałbyś nagrodzić je małą niespodzianką na zakończenie roku szkolnego? Jeśli jednak nie chcesz kupować kolejnych przedmiotów i gadżetów, a szukasz czegoś naprawdę wyjątkowego, zamów voucher na niesamowite przeżycie. Najbardziej zależałoby Ci na atrakcjach zlokalizowanych w Katowicach lub najbliższych okolicach? Poniżej znajdziesz kilka sugestii prezentów, które umilą dziecku pierwsze dni wakacji i które zrealizujesz w swoim mieście.

Rodzinny lot balonem

Czas spędzony w gronie rodziny jest bezcenny, a dodatkowo urozmaicony ciekawymi atrakcjami staje się jeszcze bardziej niezapomniany. Interesującym sposobem na uczczenie zakończenia roku jest zabranie dziecka w podniebny godzinny rejs balonem. Przeżycie obejmuje przemierzenie malowniczej trasy ponad lasami, polami i zabudowaniami, które z perspektywy gondoli balonu wyglądają imponująco.

Oprócz lotu i podziwiania rozległych krajobrazów atrakcja obejmuje m.in. uczestnictwo w rozkładaniu balonu i przygotowaniu go do wzbicia w powietrze, mały poczęstunek oraz pamiątkowe zdjęcie. Lot majestatycznym balonem nie jest już nieosiągalnym marzeniem, wystarczy kilka minut, by zamówić voucher i zabrać swoją rodzinę w niecodzienną podróż.

Gra w paintball

Voucher na zakończenie szkoły musi wpisywać się w upodobania obdarowanego. Co zatem wybrać dla starszych dzieci, które preferują spędzanie czasu w grupie i dodatkowo sport z elementami rywalizacji jest ich żywiołem? Dobrym pomysłem na odstresowanie po wymagających miesiącach nauki będzie zabranie swojej pociechy w teren, gdzie będzie mogła się wyszaleć z rodziną lub przyjaciółmi podczas gry w paintball.

Rozgrywka tocząca się między dwoma drużynami na solidnie przygotowanym polu walki z licznymi kryjówkami to recepta na udaną zabawę. Gra w paintball jest bezpieczną rozrywką, gdyż na miejscu każdy uczestnik otrzymuje odpowiednie akcesoria ochronne oraz zostaje zapoznany z regulaminem, aby pojedynek odbywał się w pełnym komforcie.

Przejażdżka Monster Truckiem

Młodzieży, która ukończyła 15 lat, można podarować emocjonującą i widowiskową przejażdżkę Monster Truckiem w Katowicach. W ramach atrakcji uczestnik zajmuje miejsce pasażera i zostaje zabrany przez kierowcę na usianą wybojami trasę. Sama wielkość maszyny budzi respekt, a poznanie jej możliwości w praktyce przyprawi o gęsią skórkę. Monster Truck nie jest zwykłym pojazdem, dlatego przed jazdą instruktor przybliży nieco szczegółów na temat jego nietypowej konstrukcji oraz możliwościach, jakie zaprezentuje podczas pokonywania specjalnie przygotowanego toru.

Szukasz więcej pomysłów na prezent? Koniecznie wpadnij na http://niesamowityprezent.pl

Komentarze (1)    dodaj »

  • gracz

    Paintball to faktycznie świetna integracja i dla rodzin, i dla szkół, i dla firm. W Katowicach jest kilka pól - jest w czym wybierać.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.