Katowice - portal miejski mojeKatowice.pl

Wiadomości z Katowic

Samodzielna windykacja online

  • Dodano: 2019-01-31 10:15

Zakładasz własną firmę. Będzie dużo pracy, będą zlecenia, będą klienci, będzie satysfakcja i zyski. Będą też oni. Oni nie oszczędzają nikogo. Niezależnie od branży. Niezależnie od tego jaki obrót generuje Twój interes. Musisz przygotować się na to spotkanie. Musisz być gotowy, kiedy przyjdzie Ci windykować dług. Co wtedy? Można wynająć prawnika, zlecić sprawę kancelarii windykacyjnej lub podjąć się windykacji samodzielnie dzięki platformie do samodzielnej windykacji Vindicat.pl.

Jak to działa?

Vindicat to unikalna platforma, która służy do samodzielnej windykacji. „Tak, jasne, bo ja niby mam na to czas i znam się na windykacji” - pomyślałeś zapewne. A właśnie, że masz! System powstał na bazie doświadczenia prawników i nie musisz się obawiać o swoją wiedzę. Dodatkowo, jest czytelny i intuicyjny, więc nie potrzebujesz dodatkowego etatu do jego obsługi. Może się nią zająć dowolny pracownik Twojej firmy. Wystarczy, że uzupełnisz dane dotyczące wierzytelności i...gotowe! Platforma podpowie Ci, jakie czynności powinieneś wykonać i wygeneruje odpowiednie dokumenty. Może to być przedsądowe wezwanie do zapłaty, pozew do sądu czy informacja o ogłoszeniu danych dłużnika w internetowej giełdzie długów. System przypomni również, jakie działanie zaplanowałeś na dany dzień. A to wszystko za kwotę o wiele niższą niż w jakiejkolwiek kancelarii prawnej. Dodatkowo, wszystkie pisma sygnowane są pieczęcią kancelarii Vindicat.pl, dzięki czemu dłużnik odczuwa presję. Chociaż windykujesz samodzielnie, z perspektywy dłużnika wygląda to tak, jakbyś już zlecił sprawę kancelarii. W przypadku jakichkolwiek problemów z obsługą systemu - masz zapewnione wsparcie konsultantów.

To Ci się opłaca

Kiedy korzystasz z platformy Vindicat, płacisz jedynie niewielką opłatę miesięczną niezależnie od wysokości zadłużenia dłużnika. Masz więcej dłużników? Korzystanie z platformy do samodzielnej windykacji jest opłacalne nie tylko dla wysokich wierzytelności, ale także dla niskich należności. Kancelaria windykacyjna nie podejmie się egzekwowania 100 złotych długu, bo jest to z jej perspektywy nie opłacalne. Windykując samodzielnie dzięki Vindicat - nikt nie pobierze od Ciebie dodatkowej prowizji za odzyskane wierzytelności. Mało tego, jeśli dłużnik jest przedsiębiorcą, możesz mu doliczyć kwotę 40 EURO zryczałtowanej opłaty za każdą przeterminowaną fakturę. Zaoszczędzisz czas i pieniądze!

Najpierw ponegocjuj z dłużnikiem

Zapewne nieraz zwlekasz z podjęciem windykacji, bo obawiasz się o relacje z partnerem. Dzięki Vindicat nie musisz od razu przechodzić do czynności typowo windykacyjnych. System oferuje negocjacje on-line z dłużnikiem, zanim zdecydujesz się na pisemne zawiadomienie go o konieczności spłaty należności. Już na tym etapie udaje się odzyskać zaległe należności. Oczywiście, jeżeli negocjacje nie przyniosą skutków, możesz podjąć kolejne działania windykacyjne skończywszy na procedurze sądowej i ostatecznie działaniach komornika.

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • Lira

    Nie wiem czy ja bym się na taką samodzielną windykację pisała. Chyba jednak lepiej mieć od tego speców. Ja nie narzekam odkąd współpracuję z firmą MK-Finanse. Znają się na tym świetnie i człowiek może spokojnie odpoczywać.

  • MarekM

    Korzystam z Vindicat to bardzo skuteczne rozwiązanie. Polecam innym przedsiębiorcom.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.