Wiadomości z Katowic

Sklep z odzieżą medyczną w Katowicach - modne trendy

  • Dodano: 2023-03-02 11:30, aktualizacja: 2023-03-03 12:30

Odzież medyczna powinna być szyta przede wszystkim z wysokojakościowych materiałów spełniających wszystkie wymogi. Nie znaczy to jednak, że nie może być również zgodna z obowiązującymi trendami.

Odzież medyczna zgodna z trendami

Odzież medyczna nie musi być traktowana po macoszemu. Personel szpitali, klinik, przychodni i prywatnych gabinetów spędza w niej po kilka, kilkanaście godzin na dobę. Dlatego też tak niezwykle ważne jest, aby ten zawodowy "uniform" był nie tylko praktyczny i spełniał wszelkie wymogi jakościowe, ale również, aby jego noszenie sprawiało przyjemność.

Jeśli chodzi o dobrze zaopatrzony sklep medyczny, Katowice warto odwiedzić z uwagi na salon Meditrendy. Jest to showroom medycznej mody na Śląsku, gdzie znaleźć można aż 3000 modeli w szerokiej gamie kolorystycznej (aż 30 różnych barw) i 10 rozmiarach. Meditrendy to nie tylko miejsce, gdzie wybiera się odzież medyczną, to także miejsce spotkań. Podczas przymiarek wypić można kawę, porozmawiać, oderwać się od myślenia o wielogodzinnym dyżurze. 

Wymarzony scrubs

W salonie Meditrendy dostępne są scrubsy wielu, renomowanych światowych marek. Doradcy pomogą odnaleźć się w bogatym asortymencie i wybrać najlepszą, najciekawszą opcję.

Co dostępne jest w asortymencie? Klienci znajdą bluzy medyczne, spodnie, fartuszki, scrubsy z wysokogatunkowych materiałów, praktyczne i przede wszystkim – wygodne w noszeniu. Warto wiedzieć, że w showroomie dostępne jest także obuwie medyczne – klapki, drewniaki czy nawet baleriny, a także sznurowane buty medyczne, idealne na wielogodzinną operację czy do szybkiego przemieszczania się po szpitalu.

Jakie marki oferują Meditrendy? Na przykład popularny brand Koi. Ta znana marka produkująca odzież medyczną słynie z tworzenia w dbałości o środowisko. Każda kupiona sztuka to jedno drzewo posadzone przez współpracującą z Koi organizacją One Tree Planted.

Warto zwrócić uwagę również na markę Healing Hands. Charakterystyczne dla brandu jest wykorzystywanie stretchu, który doskonale się rozciąga, zapewniając wygodę podczas zabiegów czy operacji oraz rayonu – materiału niezwykle przewiewnego. 

Jeśli zależy Ci na bardziej designerskiej odzieży medycznej, zobacz kolekcje White Cross, która wyróżnia się kontrastowymi połączeniami kolorystycznymi.

Szeroki asortyment odzieży medycznej dostępny jest pod linkiem https://meditrendy.pl/pl_PL/i/Odziez-medyczna-Katowice/44.

Sylwia MachowskaSylwia Machowska
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.