Katowice - portal miejski mojeKatowice.pl

Wiadomości z Katowic

Stylowe zegarki Skagen - co wyróżnia zegarki w skandynawskim stylu?

  • Dodano: 2019-03-20 10:45

Minimalizm, elegancja, szyk to tylko kilka cech, które wyróżniają zegarki Skagen. Ta duńska marka z powodzeniem dorównuje nawet najbardziej znanym szwajcarskim firmom. Szczególnie doceniane są przez swój niepowtarzalny wygląd i funkcjonalność. Dowiedz się, czym charakteryzuje się każdy zegarek tej marki i dla kogo będą doskonałym prezentem.

Historia zegarków Skagen

Twórcami marki Skagen jest małżeństwo, które tak bardzo zachwyciło się urokliwym duńskim miasteczkiem, że postanowili na jego cześć nazwać swoje zegarki. Jednak to nie koniec inspiracji. Niezwykłość tego miejsca położonego nad morzem była tak duża, że wygląd wszystkich modeli został dopasowany do natury, barw oraz klimatu, który tam dostrzegli. W ten sposób powstały modele emanujące wyjątkową, morską, ale też chłodną i minimalistyczną estetyką. Osoby noszące zegarek z tej marki może poczuć nastrój magicznego Skagen nawet bez konieczności zobaczenia go na własne oczy.

Poczuj się wyjątkowo

To, co wyróżnia te zegarki, to przede wszystkim praktyczność i elegancja w najczystszej postaci. Mimo że brakuje tutaj ekstrawaganckich dodatków, to jednak przyciągają spojrzenia. Z powodzeniem można założyć je do nowoczesnych kreacji, ale też na wytworne wyjścia. Zgodnie z założeniem twórców, w zegarkach tej marki widać wyraźną inspirację niebem, falami, trawą, czy puszystymi obłokami na zachmurzonym niebie.

Cechy zegarków Skagen

Oprócz walorów estetycznych duże znacznie mają też realne korzyści, którymi wyróżnia się ta marka. Musisz zdawać sobie sprawę z tego, że te zegarki wykonane są z hipoalergicznych materiałów, zazwyczaj jest to chirurgiczna stal lub tytan. Nieobecność niklu sprawia, że bez obaw mogą nosić je wszystkie osoby borykające się z alergią.

Mimo to bransoleta jest bardzo lekka i niemal niewyczuwalna podczas codziennego noszenia. Nie trzeba obawiać się też o ich trwałość, gdyż producenci zapewniają, że zwrócili szczególną uwagę na to, aby konstrukcja, jak i materiały zapewniały co najmniej wieloletnie użytkowanie.

Prostota, którą emanują zegarki z roku na rok, ma coraz większą grupę zwolenników, a wynika to również z niezwykle korzystnej ceny, którą trzeba zapłacić.

Dla kogo?

Dla osób ceniących sobie szyk i klasyczną elegancję

Bez obaw można podarować je osobom, dla których ważniejsze od chwilowych trendów są ponadczasowe rozwiązania, pasujące przy okazji do każdej stylizacji. Mowa tutaj zarówno o kobietach, jak i mężczyznach.

Dla praktycznych

Zegarek jest biżuterią, ale przede wszystkim ma jednak ukazywać godzinę, dlatego modele z tej linii takie właśnie są. Wyraźna, duża tarcza, wskazówki oraz cyfry, sprawiają, że nikt nie będzie miał problemu z ich odczytaniem

Dla każdego, bez ograniczeń wiekowych

Jeśli chcesz kupić zegarek na prezent, bez wahania możesz postawić na markę Skagen. I nie musisz przy tym przejmować się wiekiem osoby, którą chcesz obdarować. Po prostu wyjątkowość tych modeli polega na ich ponadczasowości. Jedyne co musisz zrobić, to dobrać ulubiony kolor osoby, której chcesz wręczyć prezent. W ten sposób prezent będzie bardziej spersonalizowany.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.