Wiadomości z Katowic

Tapety obiektowe - luksus i styl wnętrz biurowych

  • Dodano: 2022-03-25 12:30

Choć tapety kojarzymy przede wszystkim z domowymi wnętrzami, nie jest to wcale jedyna przestrzeń, w której możemy je spotkać. Tapety obiektowe to przecież termin wykorzystywany, aby opisać te, które mają komercyjne przeznaczenie. I choć od dziesięcioleci mamy z nimi do czynienia zarówno w hotelach, jak i w firmach usługowych, ich znaczenie jeszcze nigdy nie było tak duże, jak obecnie. Tak duża nie była także potrzeba ich mądrego wykorzystania w aranżacji przestrzeni. Nie jest to proste zadanie, z pewnością jednak można powierzyć je takim podmiotom, jak choćby T3 Atelier. 

Rola tapet w kreowaniu wizerunku firmy 

Przestrzeń firmowa zawsze była uważana za istotną. Przez długi czas dążono jednak przede wszystkim do tego, aby sprawiała wrażenie schludnej. Dziś myśli się o niej jednak jako o spójnej całości, która wystawia świadectwo firmie, ociepla jej wizerunek i kieruje czytelny przekaz do klientów i pracowników. Meble są wykonane z elementów przyjaznych naturze, aby podkreślić, że sama firma także myśli o ochronie środowiska. Panująca pomiędzy nimi przestrzeń sugeruje szacunek dla indywidualności, a luksus, który nie kojarzy się z przepychem jest dowodem na to, że można myśleć poza utartymi schematami. Tapety hotelowe oraz inne tapety obiektowe muszą być częścią tej unikatowej kompozycji. 

Jednocześnie należy pamiętać o tym, że pewne cechy, jakimi charakteryzują się tapety winylowe obiektowe, muszą pozostać niezbędne. Nadal mamy do czynienia z rozwiązaniami, które powinny być bardziej trwałe niż klasyczne tapety domowe. Kupując je należy też upewnić się, że charakteryzuje je odporność na uszkodzenia mechaniczne i zabrudzenia. Tapety obiektowe muszą być też zgodne z normami przeciwpożarowymi, o czym nie myśli się sięgając po klasyczne rozwiązania tego typu. Już samo znalezienie sprawdzonych tapet obiektowych bywa problematyczne, a wkomponowanie ich w stylistykę wyposażenia firmowego wnętrza sprawia wrażenie zadania, któremu nie da się sprostać. Na szczęście, profesjonaliści mogą stawić mu czoła. 

Dlaczego warto zaufać firmie T3 Atelier? 

Istnieje wiele mocnych argumentów przemawiających za tym, aby kwestie związane z wyborem odpowiednich tapet obiektowych powierzyć firmie T3 Atelier. Najmocniejszym wydaje się przy tym charakterystyczne dla niej doświadczenie w projektowaniu nowoczesnych wnętrz biurowych. Pracownicy firmy stawiają na luksusowe rozwiązania, a do tych można zaliczyć także wysokiej klasy tapety. O tym, jak ciekawie prezentują się jej realizacje, można zresztą przekonać się odwiedzając firmową stronę internetową.

Meble biurowe Katowice – T3atelier.pl

Sylwia MachowskaSylwia Machowska
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.