Wiadomości z Katowic

Title: Bukmacher STS otwiera kolejne lokale premium

  • Dodano: 2020-06-08 08:30, aktualizacja: 2020-06-08 08:36

Bukmacher STS inwestuje w sieć nowoczesnych lokali premium, w których klienci mogą liczyć na zupełnie nową jakość w obstawianiu zakładów bukmacherskich.

W maju 2019 roku w Szczecinie firma bukmacherska STS uruchomiła swój pierwszy lokal premium. Jest to element nowej strategii firmy, która stawia na jeszcze wyższą jakość obsługi klienta. Lokale premium otwierane są co jakiś czas w dużych miastach znajdujących się w różnych częściach Polski. Pod koniec 2019 roku lokal taki otwarto także w Katowicach, przy ul. Rynek 7.

Nowe lokale premium STS

Star-Typ Sport to największy w Polsce legalny bukmacher, który kontroluje blisko 50% całego legalnego rynku bukmacherskiego w naszym kraju. Działa od 1997 roku i stale poszerza swoją ofertę. Choć większość zakładów zawieranych jest u tego bukmachera drogą internetową, to jednak około 20% obrotów Star-Typ Sport generuje właśnie z lokali stacjonarnych. Łączna liczba wszystkich punktów naziemnych tego bukmachera przekroczyła już 440. Firma STS poinformowała również, że w 2018 roku przychody z punktów naziemnych wzrosły o 16%. Wydaje się zatem rozsądną decyzją inwestowanie w ofertę naziemną. Tym bardziej, że z przeprowadzonych ankiet w punktach STS wynika, że aż 97% klientów korzystających z lokali STS wysoko lub bardzo wysoko oceniło poziom obsługi klienta. Wysoki wynik otrzymała również kategoria: jakość wyposażenia – 93%.

Kolejnym krokiem bukmachera w rozwoju marki jest otwarcie lokali premium. Tego typu lokale o wysokim standardzie są dedykowane przede wszystkim tym klientom, którzy preferują korzystanie z tradycyjnego kanału sprzedaży. Klienci firmy STS w lokalach premium mogą liczyć oczywiście na szereg udogodnień. Na miejscu znajdują się specjalne terminale z panelami dotykowymi, dzięki którym można szybko i z łatwością obstawić kupon. Przy okazji w lokalach premium udostępnione są tablety, na których można zalogować się na swoje konto internetowe, sprawdzić aktualne kursy oraz bogate centrum statystyk.

Na klientów w lokalach premium czekają również dostępne od pewnego czasu w punktach STS na ekranach TV kanały Eleven Sports Network. Dzięki temu klienci mogą na miejscu oglądać transmisje na żywo z takich rozgrywek jak LaLiga Santander, Serie A, Ligue 1, The Emirates FA Cup, EFL Cup, Scottish Professional Football League, Jupiler Pro League. W dodatku można liczyć na transmisje z Ligi Mistrzów piłki ręcznej, NFL, turniejów tenisowych, jak i wyścigów Formuły 1.

Nie można również zapominać o samym wyglądzie lokali premium. W porównaniu ze standardowymi punktami salony premium prezentują się niezwykle nowocześnie. Są o wiele obszerniejsze, wyposażone w wiele monitorów. Dzięki temu faktycznie klienci mogą poczuć się w nich niczym w strefie premium.

Obecnie na terytorium Polski znajduje się 6 lokali STS typu premium. Znajdują się one w Szczecinie, Gdańsku, Krakowie, Katowicach, Poznaniu oraz Warszawie. Najnowszy lokal tego typu uruchomiono w marcu w centrum stolicy.

Dalszy rozwój marki STS

Firma STS po zdominowaniu rodzimego rynku zakładów bukmacherskich w lutym 2019 roku rozpoczęła również ekspansję na inne europejskie kraje. Dzięki podpisaniu umowy z BetConstruct STS obecny jest już m.in. w Niemczech, Wielkiej Brytanii czy Norwegii, czyli tych krajach, gdzie na co dzień mieszka wielu Polaków. Ponadto oferuje on swe usługi na Łotwie, Malcie, w Islandii, Andorze, San Marino oraz Gibraltarze. Ambasadorami marki są Martin Schmitt oraz Peter Schmeichel. Dynamiczny rozwój firmy STS został doceniony także za granicą, albowiem w najnowszym rankingu EGR Power 50 zajęła ona całkiem wysokie 27. miejsce.

Aktualne działania marki STS wykazują, że mimo gwałtownego rozwoju technologii, zwłaszcza mobilnych, zakłady stacjonarne wciąż cieszą się uznaniem. W przeciwieństwie do kilku innych spółek na polskim rynku, STS wręcz rozwija sieć swoich salonów naziemnych. Dzięki temu wielu klientów ma szansę na korzystanie z tradycyjnych rozwiązań. Oczywiście przypominamy, że zarówno zakłady naziemne jak i internetowe powinny być obstawiane tylko u legalnych bukmacherów (wnoszenie zakładów w nielegalnych firmach jest obarczone wysoką karą). Hazard w Polsce dostępny jest tylko dla pełnoletnich. Grać należy zawsze odpowiedzialnie, aby uniknąć uzależnienia.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.