Wiadomości z Katowic

Wyposażenie gastronomii HoReCa

  • Dodano: 2018-05-10 12:00, aktualizacja: 2018-11-22 08:15

Wyposażenie gastronomii HoReCa to nasza specjalność. Proponujemy klientom produkty czołowych polskich oraz zagranicznych marek. Wyselekcjonowane, sprawdzone naczynia, przybory kuchenne oraz profesjonalne urządzenia gastronomiczne. Z uwagi na fakt, iż działamy w branży gastronomicznej od lat, mamy wiedzę na temat aktualnych potrzeb oraz zmieniających się trendów.

Wyposażenie kuchni gastronomicznej

Z nami wyposażenie kuchni gastronomicznej jest trafionym wyborem. Stoły robocze, szafy, zlewy oraz baseny i inne meble gastronomiczne dostępne są w różnych wersjach, oraz wymiarach. Na indywidualne życzenie klientów wyceniamy meble niestandardowe. Pomagamy w doborze okapów kuchennych oraz niezbędnych akcesoriów takich jak oświetlenie czy łapacze tłuszczu. Doradzamy w zakresie wyboru optymalnych urządzeń do rodzaju prowadzonej działalności.

Profesjonalny sprzęt kuchenny

Wyposażenie gastronomiczne kuchni obejmuje produkty, które są przystosowane do komercyjnego użycia i pracy ciągłej z uwagi na fakt, iż ich eksploatacja jest całkowicie odmienna aniżeli domowe sprzęty. Dla przykładu cykl pracy zmywarek profesjonalnych wraz z funkcją wyparzania zamyka się w granicach 90-180 sekund. Piece konwekcyjne przystosowane do obróbki termicznej około 200 porcji dziennie. Patelnie uchylne, z których wykorzystaniem możemy przygotować dużą ilość kotletów w krótkim czasie. Szatkownica do warzyw, która jest w stanie przerobić w godzinę aż do 1200 kilogramów. Wyposażenie gastronomii to także mechaniczne obieraczki do ziemniaków, które wykluczają pracę wielu osób. Sklep oferuje urządzenia przystosowane do intensywnego użytkowania, zazwyczaj o dużych gabarytach oraz mocy, która jest niezbędna w profesjonalnych sprzętach.

Odzież gastronomiczna

Ubrania kucharskie oraz kelnerskie to także dział wyposażenie gastronomia, odpowiedni ubiór pracowników to nie tylko względy estetyczne, ale przede wszystkim higieniczne oraz ochronne. Kitle kucharskie na wygodne napy lub guziki, chronią ciało przed kontaktem z żywnością oraz ewentualnym poparzeniem. Bluzy gastronomiczne dostępne są w wersji damskiej lub męskiej, w szerokiej gamie kolorów. Nie brakuje modeli ze wstawkami z siateczki, która zapewnia dostęp powietrza i jest komfortowa w noszeniu w wysokich temperaturach. Panie mogą wybrać damskie taliowane bluzy, dostosowane do kobiecej sylwetki. Kelnerom proponujemy zapaski oraz fartuchy krótkie i długie.

Wyposażenie gastronomii Horeca Polska to trafiony wybór, który procentuje w postaci efektywnej pracy oraz zysków z działalności. Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu www.horecapolska.pl oraz naszej hurtowni gastronomicznej na Śląsku.