Wiadomości z Katowic

Zarządzanie flotą

  • Dodano: 2020-11-25 09:15, aktualizacja: 2020-11-30 11:58

Zarządzanie flota samochodową to nie lada wyzwanie. Tak ogromne przedsięwzięcie łączy się z wieloma potrzebami. W tym aspekcie poszukujemy znacznej dozy odpowiedzialności zespołu zarządzającego i dobrej organizacji całokształtu.

Klienci zazwyczaj poszukują dogodnych rozwiązań, które kompleksowo rozwiążą problem z z zarządzaniem flota pojazdów. Ważne elementem zwykle okazuje się także profesjonalna obsługa techniczna, serwisowa czy choćby nawet oferowanie samochodów zastępczych. Dlaczego klienci z tak dużym zainteresowaniem podchodzą do zarządzania flotą? Ponieważ oferuje to szeroki wachlarz serwisowania całych flot oraz minimalizowanie jego kosztów. Stała współpraca to zwykle przyjemność i bezstresowość w wielu wymiarach.

Profesjonalne zarządzanie flotą pojazdów

Na czym powinno polegać? Zdecydowanie to przede wszystkim mistrzostwo w kwestii organizacji i ekonomii. Warto przyjrzeć się poszczególnym aspektom dobrego zarządzania flota samochodową. Co wchodzi w skład dobrej organizacji i jakie sprawy są załatwiane przez firmę?

Obsługa techniczna pojazdów

Przede wszystkim powinno się zwrócić uwagę na oferowane usługi z zakresu obsługi technicznej. Na jakie usługi serwisowe zwrócić uwagę w ofercie https://motoflota.pl/? Serwisowanie to rozległy temat składający się z wielu składowych, zapraszamy Państwa do przyjrzenia się. Zaspokajamy potrzeby zarządzania flotą poprzez naprawy mechaniczne czy blacharsko-lakiernicze, które wykonywane są z największą precyzją. Znajdą Państwo wiele możliwości dokonania profesjonalnych przeglądów od bieżących, przez okresowe, rejestracyjne SKP, aż po gwarancyjne. Obsługa techniczna to także całodobowe doradztwo - bez przeszkód jesteśmy do Państwa dyspozycji cały czas. Nieraz potrzebne samochody zastępcze to istotny element, dzięki któremu żadne niespodzianki drogowe nie będą straszne. Idealnym rozwiązaniem, aby pokonywane trasy były bezpieczne jest korzystanie z serwisu ogumienia, który zadba o doskonałej jakości opony.

Aplikacja Moto Flota Manager

Świetnym rozwiązaniem dla Fleet Managerów jest bezpłatna aplikacja oferowana przez https://motoflota.pl/. To więcej niż tylko łatwa w obsłudze, dająca wgląd do szczegółowych informacji o zarządzaniu flota samochodową, aplikacja mobilna. To przede wszystkim system online, który pozwoli na monitoring floty w wielu aspektach. Nasze oprogramowanie to wielofunkcyjność w zakresie monitoringu konieczności wykonywania wszelkich przeglądów, przypominania o ważności polis ubezpieczeniowych. Moto Flota Manager przyjmuje również zgłoszenia od kierowców oraz można umówić w niej terminy napraw pojazdów. Aplikacja pozwala na łatwe i sprawne zarządzanie flotą samochodów dostawczych czy osobowych.

Efektywne zarządzanie

Moto Flota w swoich innowacyjnych metodach zapewnia doskonałe zarządzanie flotą samochodową. To właśnie łatwość w zarządzaniu online dzięki aplikacji jest pożądana na rynku przez klientów firm.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.