Wiadomości z Katowic

Zaskocz swoich pracowników - wielkanocne paczki, które zachwycą każdego!

  • Dodano: 2023-03-31 13:00, aktualizacja: 2023-04-04 08:02

Wielkanoc wielu z nas kojarzy się z nadejściem wiosny, pisankami i tradycyjnymi potrawami. Co powiesz na to, aby wielkanocna aura zawitała nie tylko w Twoim domu, ale również i w miejscu pracy? Wprowadź miłą atmosferę w biurze i przygotuj swoim podwładnym prawdziwą niespodziankę! Podaruj im wyjątkowy prezent, który umili im wspólne chwile przy uroczystym wielkanocnym śniadaniu.

Znaczenie świątecznych prezentów dla pracowników

Święta Wielkanocne to czas radości, jednoczenia się z rodziną oraz składania sobie życzeń i upominków. Dlaczego jednak nie podzielić się tą tradycją z naszymi pracownikami? Dlaczego warto dać upominki na Wielkanoc swoim podwładnym?

Świąteczne prezenty dla pracowników to znak wdzięczności za ich ciężką pracę i zaangażowanie w działalność firmy. Jest to także doskonała okazja, aby wyrazić uznanie i docenić ich wysiłki za cały rok. W ten sposób możemy zbudować bardziej pozytywną atmosferę w pracy, a zadowoleni pracownicy zwiększą swoją motywację i zaangażowanie w wykonywane zadania.

Firmowe upominki dla podwładnych to sposób na stworzenie bardziej przyjaznej i zgranej atmosfery w zespole. Wspólne otrzymywanie prezentów pozwala pracownikom na nawiązanie bliższych relacji oraz budowanie więzi między sobą. To z kolei może przyczynić się do większej efektywności i harmonii w pracy.

Tego typu gadżety biznesowe to także doskonała forma marketingu wewnętrznego. Takie działanie pozwala na budowanie pozytywnego wizerunku firmy, a także może przyczynić się do zwiększenia lojalności pracowników wobec firmy. Zadowoleni podwładni będą chętniej rekomendować firmę swoim znajomym oraz pozytywnie opowiadać o niej wśród swojego otoczenia. 

Co podarować pracownikom na Wielkanoc?

Każdy miły gest skierowany w stronę podwładnych z pewnością zostanie przez nich na długo zapamiętany. Firmowe prezenty wręczane z okazji świąt, awansu, czy przejścia na emeryturę są wyrazem szacunku, wdzięczności, a także formą podziękowania za wieloletnią współpracę. 

Na rynku istnieje wiele rozwiązań, dzięki którym pracodawca może okazać powyższe uczucia względem zatrudnionych osób, jednak największym uznaniem od lat cieszą się doskonałe kompozycje stworzone z oryginalnych produktów marek premium. Zachwycają one swoim wyglądem, jakością i niebanalnym smakiem. Takie unikalne upominki można znaleźć w sklepie internetowym Schronisko Bukowina, a są nimi eleganckie paczki wielkanocne dla pracowników. 

Tego typu zestawy mają same zalety - są to gotowe prezenty, które wystarczy zamówić i wręczyć podwładnym. W ten sposób można zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy, dając tym samym wiele radości tym, którzy codziennie wkładają wiele sił w prosperowanie Twojej firmy. 

Piękne, gustowne, pyszne - słów kilka o paczkach wielkanocnych dla pracowników

Zestawy wielkanocne przygotowane przez Schronisko Bukowina to nie zwykłe prezenty, które można dostać w pierwszym lepszym sklepie. To wyjątkowe kompozycje składające się z unikalnych produktów regionalnych wyróżniających się nienagannym składem oraz wyrafinowanym smakiem. Paczki wielkanocne dla pracowników przybierają postać eleganckich drewnianych skrzyni, na których można umieścić logo Twojej firmy. W każdym zestawie znajdują się rarytasy, którym ciężko się oprzeć. Mieszczą się tam znakomite słodkości - owoce w czekoladzie, krówki ze zdrowym składem, czy jajeczka z białej czekolady z pistacjami. Oprócz wymienionych frykasów zestawy mieszczą w sobie wyborne nalewki, syropy owocowe, przetwory takie jak: mus dyniowy, czy malinowy oraz śliwki w winie, a także aromatyczne, ziołowe herbatki. W zestawach znaleźć można również produkty, który uświetnią wielkanocne śniadanie! Są nimi: domowy zakwas na żurek, ćwikła, czy tarty chrzan i pasztet z królika.

Sylwia MachowskaSylwia Machowska
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.