Katowice - portal miejski mojeKatowice.pl

Ogłoszenia / Motoryzacja - usługi motoryzacyjne  

Wypożyczalnia samochodów Comfortcar

Comfortcar zapewnia profesjonalną obsługę wynajmu floty samochodów osobowych różnego typu. Firma mieści się w Warszawie oraz dysponuje czterema oddziałami usytuowanymi w największych skupiskach ludności w  kraju, w Katowicach, Krakowie, trójmieście i Zakopanem. Dzięki bogato rozwiniętej flocie pojazdów w Comfortcar wypożyczyć można zarówno limuzynę, jak i SUVa, czy minivana. Najpopularniejszymi samochodami w ofercie są samochody miejskie Renault Clio oraz Ford Fiesta.

Samochody wypożyczalni cec[...]e komfort wyposażenia, jazdy i prowadzenia. Klient może do woli wybierać pośród samochodów ekonomicznych, z uwzględnieniem rodzaju paliwa, jak też względem wielkości, pojemności silnika, bagażnika itd.
Ofertę Comfortcar uzupełniają akcesoria dodatkowe zawarte w cenie. Tym samym nie trzeba się martwić o GPS, czy fotelik dla dziecka na czas podróży. Ponadto wypożyczalnia samochodów zapewnia Klientom całodobową obsługę, internetową rezerwację jak też poradnictwo w kwestii wyboru auta.

Comfortcar to synonim wysokiej jakości obsługi w korzystnie niskiej cenie. Tani wynajem krótkoterminowy to nie jedyna zaleta oferty, którą wyróżnia brak kaucji oraz dopłat, opłat ukrytych i kosztów doposażenia samochodu. Z uwagi na wysokie standardy usług firma oferuje także możliwość podstawienia samochodu na terenie wybranego oddziału pod wskazany przez Klienta adres. Usługa ta dla wynajmów powyżej trzech dni jest bezpłatna.

Obsługa Klienta w Comfortcar pomaga w rezerwacji, jak i dopasowaniu samochodu do potrzeb Klienta, służy pomocą, informacją. Odwiedzając stronę internetową wypożyczalni dostępny jest formularz rezerwacji, prezentacja floty pojazdów jak też chat online. Rezerwacji samochodu w wybranym terminie można dokonać wybierając markę i model pojazdu oraz lokalizację odbioru i zwrotu wraz z terminem. Samochody w ofercie są doskonale utrzymane, nowe, serwisowane na bieżąco, a przede wszystkim wygodne i bezpieczne.


Comfortcar Katowice
ul. Zabrzańska 38 / 219
41-700 Ruda Śląska
tel.: +48 32 722 04 71

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 18:00
Sobota - Niedziela 10:00 - 18:00

Kontakt

Formularz kontaktowy

 

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą wypełnij formularz.

Chcę otrzymać kopię formularza na podany adres e-mail.

Chcę otrzymywać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Redakcja portalu nie odpowiada za treść wiadomości formularza.
* pola obowiązkowe.

Dodaj ogłoszenie w tej kategorii