Katalog firm

dodaj firmę

TEB Edukacja Szkoły Policealne Katowice

Logo TEB Edukacja Szkoły Policealne Katowice

Adres i telefon

ul. ul. Pułaskiego 25
40-007 Katowice
Godziny otwarcia: 10:00-18:00
 • Poniedziałek: 10:00-18:00
 • Wtorek: 9:00 - 17:00
 • Środa: 9:00 - 17:00
 • Czwartek: 9:00 - 17:00
 • Piątek: 9:00 - 17:00
 • Sobota: 9:00-14:00
 • Niedziela: nieczynne

Oferta

                               TEB Edukacja w Katowicach – co sprawia, że jesteśmy wyjątkowi?
 
Doświadczenie

Działamy już od 2006 roku i od samego początku stale podnosimy poziom kształcenia oraz usprawniamy procesy organizacyjne, dzięki czemu obecnie jesteśmy jedną z najbardziej wiarygodnych instytucji oświatowych w kraju. Dbamy nie tylko o jakość prowadzonych zajęć, ale także o spełnianie oczekiwań słuchaczy.
Szeroki wybór
TEB Edukacja w Katowicach to szkoły medyczne, policealne, technikum oraz liceum dla dorosłych. W naszej ofercie znajduje się ponad 30 atrakcyjnych kierunków z państwowymi uprawnieniami (dyplom technika) oraz dodatkowe certyfikaty i specjalistyczne szkolenia. Nasi uczniowie i słuchacze do wyboru mają trzy tryby kształcenia – dzienny, wieczorowy lub zaoczny. 


Nauka przez praktykę
Minimum 50% naszych zajęć odbywa się w profesjonalnie wyposażonych pracowniach. Teoria jest ważna, ale naszym priorytetem jest praktyczne przygotowanie do kariery zawodowej. Dlatego naszą kadrę tworzą świetnie przygotowani i przyjaźni nauczyciele, którzy doskonale wprowadzają w tajniki przyszłych prac naszych uczniów i słuchaczy.


Świetna lokalizacja
Szkoły TEB Edukacja w Katowicach mieszczą się w budynku dydaktycznym Uniwersytetu Ekonomicznego (tzw. Budynek P) przy ul. Pułaskiego 25. Budynek ten użytkowany jest wyłącznie przez naszą szkołę, dzięki czemu atmosfera jest przyjazna i sprzyjająca bezpiecznej oraz spokojnej nauce.
Lokalizacja w pobliżu centrum sprawia, że jesteśmy dobrze skomunikowani z całym miastem. Dodatkowo na zmotoryzowanych uczniów i rodziców czeka duży, bezpłatny parking.
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Przestronne wnętrza budynku dopasowane są do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo –wyposażone zostały w windy, przystosowane toalety oraz podjazdy dla wózków przy wejściach.


Doskonałe warunki
W całym budynku dostępne jest darmowe Wi-Fi. Dysponujemy przestronną aulą oraz strefą ucznia, a nasze zaplecze dydaktyczne to pełna paleta profesjonalnych i wygodnych sal wykładowych wyposażonych we wszystkie potrzebne multimedia, takie jak notebooki, rzutniki, projektory czy tablice multimedialne.
Naszą największą dumą są jednak pracownie specjalistyczne, czyli:

 • pracownia fryzjerska

urządzona w formie salonu o wysokim standardzie wyposażona jest w nowoczesne sprzęty oraz pełne wyposażenie niezbędne do profesjonalnej pracy fryzjera – nawilżacze, infrazony itp.

 • pracownia wizażu
 • pracownia kosmetyczna

do użytku naszych uczniów znajdują się w niej między innymi: aparat do mikrodermobrazji diamentowej, aparat do odchudzania Body Shaper, aparaty do peelingu kawitacyjnego, ultradźwięków; frezarki do manicure, frezarki do pedicure kombajn 9-funkcyjny, pistolety do przekłuwania uszu, woskownica na puszkę, woskownica na 8 aplikatorów, podgrzewacze do parafiny, wapozony, masażer do stóp, sterylizatory UV, lampy SOLUX z filtrem niebieskim i czerwonym;

 • pracownia weterynaryjna
 • pracownia opiekuna medycznego
 • pracownia stomatologiczna
 • pracownia językowa
 • trzy pracownie komputerowe (w tym jedna do zajęć e-sportowych)

komputery z najnowszym oprogramowaniem w całym budynku połączone są w sieć, która działa pod kontrolą systemu Novell NetWare.


Programy patronażowe
Współpracujemy z wieloma uznanymi markami, zarówno ogólnopolsko, jak i lokalnie, dlatego po ukończeniu naszej szkoły absolwenci mają obeznanie na rynku pracy. W naszych programach patronażowych biorą udział gabinety kosmetyczne, fryzjerskie i masażu, szpitale, przychodnie, apteki, poradnie rehabilitacyjne, gabinety stomatologiczne, klinika implantologiczna, instytucje finansowe, agencje reklamowe i prasowe, firmy informatyczne, urzędy administracji, biura rachunkowe i banki.


Biuro Karier
Wspieramy swoich uczniów i absolwentów, dlatego pośredniczymy w znalezieniu praktyk zawodowych. By pomóc w zrobieniu pierwszego kroku do podjęcia pracy organizujemy kursy i szkolenia informatyczne, medyczne i inne. Działania te dają możliwość zdobycia wiedzy, kwalifikacji i dodatkowych certyfikatów.

Ekstranet
Informujemy na bieżąco! Prowadzimy wewnętrzny portal informacyjny, do którego można logować się z dowolnego miejsca i o każdej godzinie dnia i nocy. Za jego pośrednictwem informujemy o najważniejszych kwestiach, wpłatach, dyżurach wykładowców czy aktualnych planach zajęć.
 
A to jeszcze nie wszystko! Warto wspomnieć także o:

 • ogólnopolskich konkursach z cennymi nagrodami,
 • imprezach, wycieczkach, zajęciach sportowych,
 • dodatkowych wykładach i szkoleniach z przedstawicielami naszych partnerów (Microsoft, Bielenda, Canon, Schwarzkopf, Habys, Semilac, Podopharm itd.),
 • udziale w targach branżowych,
 • możliwości uzyskania przez słuchaczy informatyki Europejskiego Certyfikatu Umiejętności Komputerowych ECDL,
 • wielu, wielu innych...

Ale to, co najdobitniej świadczy o naszej wyjątkowości to... absolwenci, którzy realizują swoje marzenia, podążają za pasjami i spełniają się w pracy zawodowej.
Dołącz do nas i weź karierę w swoje ręce!  

                                                            Więcej na naszej stronie teb.pl
 

Galeria

Polecenia (1)

Dodaj polecenie
 • TEB Edukacja Szkoły Policealne posiada prezentację w katalogu firm portalu miejskiego Katowic od 2008 roku. Czy polecasz tą firmę? Dodaj opinię w portalu miejskim.

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.