Katowice - portal miejski mojeKatowice.pl

Kalendarz wydarzeń

  • 2016-02-06 19:00

  • Variete Katowice

Impreza już się odbyła.

Babski Comber

Lubisz się dobrze bawić? Jesteś kobietą? Marzy Ci się wieczór w damskim towarzystwie? Jeżeli TAK, to musisz uczestniczyć w naszej imprezie zaplanowanej na dzień 6 lutego 2016r. – Babski Comber!! 
 
 
Już niedługo odbędzie się trzecia edycja imprezy tematycznej pt. „Największy na śląsku babski comber”, z okazji święta naszych pięknych kobiet! Ostatnia tego typu impreza organizowana w 2015r. cieszyła się ogromną popularnością i dużą liczebnością uczestników, dlatego też trzecią edycję przenosimy do większego lokalu! Szykuje się największe wydarzenie na śląsku, stąd nasza nazwa – „Największy na śląsku babski comber”. To jedyna okazja w roku, kiedy uczestniczki mogą spotkać się wyłącznie w damskim gronie i spędzić bardzo miło czas! 
 
 
Zapraszamy do uczestnictwa w zabawie wszystkie Panie żądne niezapomnianych wrażeń oraz atrakcji! W programie główna atrakcja - występ tancerza erotycznego, który zatańczy specjalnie dla Was! Czekają również konkursy z nagrodami ( m.in. karnety na fitness, bony na wykonanie makijażu, bony na wykonanie masażu, czy też krótki kurs tańca), konsultacje kosmetyczne. Zaplanowano dużo atrakcji, które dodatkowo umilą Wam czas!
 
Impreza odbędzie się w ostatni weekend okresu karnawałowego - już dnia 6 lutego 2016r. w clubie VARIETE” w Katowicach. Nasza impreza jest zakończeniem karnawałowego szaleństwa! Właśnie ten ostatni weekend karnawałowy trzeba wykorzystać na wspaniałą zabawę przygotowaną specjalnie dla Was!!!
 
Imprezę poprowadzi Fabryka Show, w tym zaplanowano m.in. występ minikabaretu - Janusz Benesz , Antoni Gorgon – Gruchy ( Laureat największych festiwalów kaberetowych w Polsce , Występy finalistów chippendales 2015 - Santo & Santiago oraz Zwycięzscy I Festiwalu Disco&Dance -Uniejów 2015 Zespół DOXXX. Podczas imprezy również ciepły posiłek dla Pan! Będą liczne atrakcje i dobra zabawa, której na pewno nie zapomnicie!
 
Serdecznie zapraszamy wszystkie Panie, z przyjaciółkami, koleżankami, siostrami i mamami do spędzenia wspólnego wieczoru.
 
W programie rozrywkowym m.in.:
-powitalny drink dla uczestniczek;
- atrakcyjne ceny alkoholi;
-wiele zabawnych elementów rozluźniających atmosferę przy stoliku;
-tańce, zabawy, konkursy;
- loteria;
-wspaniała muzyka gdzie każdy odnajdzie coś dla siebie;
- występ minikabaretu;
- występ finalistów chippendales
- ciepły posiłek;
i wiele innych.
 
 
Do dyspozycji Pań będą przystojni kelnerzy i barmani robiący wspaniałe koktajle!!
 
Dla Pań z daleka jesteśmy w stanie pomóc zorganizować transport na imprezę i z powrotem!!!
 
Liczba miejsc ograniczona! Gorąco zapraszamy!!
Babski Comber
  • 2016-02-06 19:00

  • Variete Katowice

Dodaj komentarz

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.