Katowice - portal miejski mojeKatowice.pl

Kalendarz wydarzeń

  • 2016-02-19 12:00

  • Sala konferencyjna przy ul. Moniuszki 7 (Sala Niebiieska)

Impreza już się odbyła.

Plan rozwoju zintegrowanego systemu transportowego - spotkanie konsultacyjne

Plan rozwoju zintegrowanego systemu transportowego - spotkanie konsultacyjne

Konsorcjum firm Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji RP Oddział w Krakowie, International Management Services oraz VIA VISTULA jako Wykonawca opracowania pn. Wieloletni plan rozwoju zintegrowanego systemu transportowego miasta Katowice, zaprasza na konsultacje społeczne oraz zgłaszanie uwag do opublikowanego materiału.
 
 
Część badawcza opracowania zrealizowana została w 2015 roku i obejmowała przeprowadzenie kompleksowych badań ruchu, na podstawie których uzyskano dane dotyczące zachowań komunikacyjnych mieszkańców, funkcjonowania komunikacji indywidualnej i zbiorowej oraz zebrano informacje na temat oceny i preferencji transportowych mieszkańców Katowic.
 
 
Następnie przeprowadzono analizy modelowe ruchu i diagnozę stanu istniejącego, na podstawie których określono podstawowe kierunki działań oraz opracowano projekt Wieloletniego planu rozwoju zintegrowanego systemu transportowego miasta Katowice.
 
 
Zapraszamy do zapoznania się z najważniejszymi wynikam badań ruchu oraz do zgłaszania uwag i pytań do zaproponowanych kierunków działań oraz projektu planu, dostępnych na stronie: www.sitk.org.pl
 
 
Uwagi można zgłaszać wysyłając wiadomości e-mail pod adres: plankatowice@sitk.org.pl w terminie do dnia 24.02.2016r. lub podczas spotkania konsultacyjnego, które odbędzie się w dniu 19.02.2016r. (piątek) w sali konferencyjnej budynku przy ul. Moniuszki 7 (Sala Niebieska).
 
 
Eksperci – autorzy planu, będą do Państwa dyspozycji od godz. 12:00 do 19:00. Prezentacja materiałów planowana jest o godz. 17:00, po niej przewidziana jest dyskusja.
  • 2016-02-19 12:00

  • Sala konferencyjna przy ul. Moniuszki 7 (Sala Niebiieska)

Dodaj komentarz

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.